Home » Township v8.5.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Township v8.5.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Farmville çiftçilik faaliyetleriyle sınırlıdır, benim kafem sadece bir restoran işletmekle sınırlıdır, ancak ya size ikisinin bir kombinasyonunu ve tüm bir şehri yönetme şansı sunan bir oyun istiyorsanız, o zaman öne çıkan Township Para Hileli Mod Apk’e gitmelisiniz.

mevcut rekabet, kullanıcıya tüm şehri yönetme ve her şeyden sorumlu olma şansı vererek, çiftlik aktivitelerinden şehirlerarası ticarete, restoranlara ve tiyatrolara kadar her şeyi, durumunu ve ortamını iyileştirmek için kullanılabilecek para kazanırken yapar.

senin şehirin. Seni sorumlu tutarak Township Mod Apk, en iyi şehri geliştirmeni ve oradaki en iyi oyuncu olmanı sağlar.

Township v8.5.2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Township Para Hileli Mod Apk uygulamasının özelliklerini ve oynanışını ve kullanıcıya Township Mod Apk’nin en son çalışan sürümüne erişim sağlayan özel bir indirme bağlantısı sağlayacak indirme bağlantısını sağlayacağız.

Kurulum adımları

1. Township Para Hileil Mod Apk İndir’i başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın.
2. İndirme işlemini başlatmak için Tamam’ı seçin.
3. İndirme işlemi tamamlandığında oyun yükleme sayfası açılacaktır.
4. “Yükle”yi seçin, tarama ve kurulum işlemi android cihaz tarafından tamamlanacaktır.
5. Oynamanın keyfini çıkarın

The Township Para Hileli Mod Apk Özellikleri:

Her oyuncu sürekli aynı oyunu tekrar tekrar oynamaktan sıkılmaya meyillidir. Sonunda, bir yedek arayacaktır. Gerçeğin tamamen farkında olan içerik oluşturucular, kullanıcının onu bağımlı kılmak için her şeyi aldığından emin oldu.

Oyun, kullanıcıların şehirlerini öne çıkarmak ve şehirlerine kendi kişisel dokunuşlarını vermek için şehirlerini dekore etmek için kullanabilecekleri birçok harika bina sunuyor.

Kullanıcının arkadaşlarıyla birlikte oynamasına olanak sağlayan oyun, kullanıcıya farklı bir eğlence ve heyecan düzeyi sunuyor. Kullanıcının Facebook arkadaşları ve Google+ arkadaşlarıyla oyunu oynamasına ve keyfini çıkarmasına izin verdiği için Township yapımcılarını diğerlerinden ayıran şey budur.

Okumak  Gangs Town Story v0.15.1b Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Onlarla rekabet edebilir veya şehrinizin kaynaklarını kullanarak zor zamanlarda birbirinize yardım edebileceğiniz klanlar oluşturabilirsiniz.

Oyun, daha sonra ticaret yapabileceğiniz bitmiş ürünlere dönüştürülmek üzere fabrikaya gönderilebilecek çok çeşitli mahsulleri yetiştirebileceğiniz bir çiftlik sahibi olarak çiftçilik faaliyetlerine katılmanıza izin verir. madeni paralar. Daha fazla arazi elde edebileceğiniz ve çiftliğinizi genişletebileceğiniz bir seçenek de var.

Çiftçilik, daha sonra şehrinizi modernize etmek için kullanılabilecek, sizin için en fazla gelir getirici faaliyet haline gelecek.
Oyunun en şaşırtıcı özelliklerinden biri hayvanat bahçesi şeklinde geliyor çünkü sonuçta hayvanları sevmiyor.

Hayvanlarınıza bakabilir ve hatta onları farklı egzotik hayvanlar elde etmek için yetiştirebilirsiniz. Her türden hayvanın bulunduğu bir hayvanat bahçesi, birçok insanı çekecek ve bu da sonunda şehriniz için daha fazla gelire dönüşecek.

Oyunu daha ilginç ve gerçekçi hale getirmek için, yapımcılar gerçek bayraklar ve yer işaretleri kavramını tanıttı; bu, oyuncunun mağazadan ücreti ödeyerek Özgürlük Anıtı veya Big Ben gibi tüm ünlü bayrakları ve simge yapıları satın alabileceği anlamına geliyor. .

Ve onları tüm şehrinizi dekore etmek için kullanın. Şehrinizde ünlü olan her şeyle, çok sayıda turisti çekeceksiniz ve bu da sonuçta kullanıcılara daha fazla para kazandıracak.

Şehir ayrıca, kullanıcı tarafından koleksiyonunuza eklenecek bazı eski eserleri çıkarmak için kullanılabilecek bir madenle birlikte gelir. Kasaba halkı ile etkileşime geçme fırsatı da var ve onları daha mutlu edecek isteklerini yerine getirebiliyorsunuz ve oyundaki asıl şey herkesin çok mutlu olacağı bir kasaba yaratmak.

Township Para Hileli Mod Apk için yapılan eleştiriler ve derecelendirmeler, popülerliğinin mükemmel bir gerekçesidir. Ancak henüz ikna olmadıysanız, kesinlikle Township Mod Apk’nin ek avantajından bahseden bir sonraki bölüme gitmelisiniz.

Township Para Hileli Mod Apk hakkında daha fazla ne var?

Township Mod Apk, kullanıcıya oyunun başlangıcından itibaren en kaliteli ekipman ve ürünleri satın alabilmesini sağlayan sınırsız para alma avantajı sağlar. Kullanıcı, maliyet konusunda endişelenmeden herhangi bir satın alma işlemi yapabilir. Bu, kullanıcının en iyinin en iyisini koymasını sağlayarak maksimum kullanıcı memnuniyeti sağlar.

Okumak  Dude Theft Wars v0.9.0.3 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Nihai karar:

Medeniyet inşa etmek ve sürdürmek sadece cesaret işidir ve bu, Township Para Hileli Mod Apk’nin size sunduğu fırsattır. Oyun, bir şehir yaratmanıza, çiftliğinizde mahsul yetiştirmenize, komşu egzotik ülkelerle ticaret yapmanıza ve ayrıca sakinlerinize bakmanıza yardımcı olacak çeşitli restoranlar ve tiyatrolar açmanıza izin verir.

Sakinlerinizin memnuniyetini artırmak için her adım atılmalıdır.Township Para Hileli Mod Apk, kullanıcıya, maliyet unsuru hakkında endişelenmeden en baştan en iyi ekipmanı satın almasını sağlayan, onu rasyonel ve mantıklı bir seçim haline getiren sonsuz para kazanma özelliği sunar.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top