Home » Trade Island v3.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Trade Island v3.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyun hesabınızda sınırsız altın ve değerli taşlar elde etmek için Trade Island Para Hileli Mod Apk ‘sını (Sınırsız Altın / Mücevher) kullanın. Uygulamanın kurulumu ve kullanımı kolaydır. Sadece aşağıdaki indir düğmesine tıklayın, mod apk dosyasını yükleyin ve talimatları izleyin.

Oyun hakkında

Son yıllarda dünyanın her yerinden oyuncuların listelerinde en iyi gerçekçi simülasyon oyunlarından bazılarını gördüğünü söylemek doğru olur. The Sims ile trendin başlamasıyla birlikte, piyasada çok sayıda benzer oyun ortaya çıktı. PC’de bulunan Sim’ler dışında, bu oyunlar Android veya iOS olmak üzere diğer tüm mobil platformlarda mevcuttur.

Trade Island Para Hileli Mod Apk gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Oyuncu bir kasaba inşa etmeli ve şehri uygun bakım ve stratejik planlama altında geliştirmelidir. Tüm bunlar oyunda bulunan sanal para birimlerinin yardımıyla: değerli taşlar ve altın.

Trade Island v3.10.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Android’de Trade Island MOD APK nasıl indirilir ve yüklenir

apk dosyasının kurulumu kolaydır:

 • Sadece aşağıdaki indir düğmesine tıklayın
 • Dosyanın indirilmesini bekleyin ve ardından açın
 • Android cihazınıza Trade Island Para Hileli Mod Apk dosyasını yükleyin
 • İçindeki talimatları izleyin
 • Başlayın ve Modun tadını çıkarın

Trade Island’ndaki Ticaret Bakanlığı’nın Özellikleri:

 • sınırsız altın
 • Sınırsız Mücevher
 • İndirmesi ücretsiz
 • tamamen güvenli
 • Tüm Android sürümleriyle uyumlu
 • Trade Island Mod APK dosyasının kurulumu çok kolaydır
 • otomatik güncelleme
 • Android cihazınızı rootlamanıza gerek yok!

Oyunu nasıl oynuyorsun?

Oyuncu, oyunda sağlanan mini haritada bütün bir kasaba veya şehir inşa etmelidir. Oyuncu, oyundaki sanal para birimlerini kullanarak şehrini harita üzerinde kurmaya başlayabilir. Bu madeni paralar başlangıçta çok az miktarda tedarik edilir. Ancak oyun ilerledikçe, şehrinizi yükseltmek için birçok kaynağa sahip olacaksınız. Veya sadece hack uygulamamızı kullanabilir ve tüm bu kaynakları ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Okumak  Cluedo v2.8.7 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Heyecan verici özelliklerin kilidini açmak için görevlerle ilerleyin

Çaba ilerleme ile sonuçlanır. Benzer şekilde, başlangıçtaki az miktarda para ile oyuncu bütün bir şehri inşa edemez. Görevlerde oynamak ve ilerlemek, oyuncunun daha fazla jeton toplamasına yardımcı olur. Oyuncu bunları şehirdeki binaları, yolları, tünelleri, arabaları, parkları ve diğer kolaylıkları geliştirmek için kullanabilir. Sitemizden Trade Island Para Hileli Mod Apk indirin.

Trade Island Para Hileli Mod Apk , sevimli sakinlere Sims’e benzer bir tat verecek, ancak mobil cihazınızda her yerde, her zaman oynanabilir.

Özellikleri

yaşayan dünya

Adanız asla uyumayan yaşayan dünyanız olacak. Adanızın refahı için çalıştığınızda nüfusta hızlı bir artış olacaktır. Bu yüzden ilk göreviniz onları mutlu ve müreffeh kılmak olacaktır.

Adanızın sakini mutlu olacağından, adanın refahında mutlaka payını alacaktır.

ekonomik pazar

Mutlu yerleşik ticaretinizi yapın. Mahsulleri hasat etmelerini ve endüstriler için hammadde üretmelerini sağlayın. Adanın içindeki insanlarla ticaret yaparak onları zengin et.

Sanayilerde ürünlerin üretimine sokmak için onlardan hammadde satın alın. Adanızın ekonomik büyümesi, adada kaldığınız sürenin refah düzeyinin toplamı olacaktır.

Eğer mutlu olurlarsa, kesinlikle çabalarını yaşadıkları adanın ekonomisini geliştirmek için harcarlar.

yabancıları kontrol et

Adada bir yabancının olduğunu hissederseniz, kalışı hakkında ona sorular sorun çünkü adadaki herkes kaynakların büyümesi ve kullanımı için sayılacaktır, ta ki bir yabancı adanın ekonomisinin dengesini bozana kadar.

Bu nedenle, belediye başkanı olarak, adanızda yaşayan insanlara soru sormaya devam edin, bu insanların dışarıdan değil de sizin eyaletinizden olduğundan emin olun.

ilişkiler kurmak

Adanızın harika konaklama yerleri ile ilişkiler kurun. Diğer karakterlerle rahat olun. Bunu yaparak diğer karakterlerin adanın refahı hakkında ne düşündüğünü ve adanın zenginliğinin nasıl artırılabileceğini öğreneceksiniz.

Okumak  Ride Out Heroes v1.400052.525516 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ulaşım

Ulaşım için yollar ve borsalar inşa etmek. Bu, sakinlerinizin şehir içinde zorlanmadan dolaşmasını kolaylaştıracaktır.

Ulaşım karakterin maddi durumuna göre değişiklik gösterebilir, eğer nüfus daha varlıklıysa kesinlikle kişisel araba almaya gidecek ve diğerleri yerel ulaşımı kullanacak. Bu nedenle, sakinlerin kullanmasını daha uygun hale getirmek için yerel ulaşım üzerinde çalışın.

Grafikler

Simülasyon tabanlı bu oyunun grafikleri o kadar gerçekçi ki, başka hiçbir oyunda zevk alamayacağınız oyunun daha gerçekçi görünümlerini sağlayacak.

Trade Island Mod Apk tamamen adanızı büyütmekle ilgilidir, bu nedenle oyundaki her faktörü çok gerçekçi bulacaksınız. Simülasyon tabanlı herhangi bir oyunun ana faktörü grafikleri olduğundan, Trade Island geliştiricileri çabalarını grafiklere harcıyorlar.

İnanmak

Oyuna girdikten sonra kayıt olmanız istenecek ve kayıt olmak ve giriş yapmak için iki seçeneğiniz olacak.

Yeni başlayan biriyseniz, oturum açma seçeneğine gidin, bu uygulama sizden asla başka kişisel bilgilerinizi istemez.

Bulmacaları Çöz

Çünkü yaşayacağınız ada çok eski olacak ve birçok gizemi içinde barındıracaktır. Oyundan ekstra ödüller kazanmak için bu bulmacaları çözün ve bu ödülleri daha sonra kullanın.

çözüm

Hiç şüphe yok ki Trade Island Mod Apk, çok sayıda bulmaca içeren en iyi simülasyon tabanlı oyunlardan biridir. Bu oyun size her yeni adımda yeni bir meydan okuma verecek Bu oyunu en az bir kez oynamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz, asla pişman olmayacaksınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top