Home » Trial Xtreme 4 v2.9.9 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Trial Xtreme 4 v2.9.9 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Trial Xtreme 4 Para Hileli Mod Apk, ekstrem bir bisiklet yarış oyunudur. Zorlu ve maceralı arazi size en büyük heyecanı verecek.

Bu macera oyunları, oyunculara her zaman çok heyecan verici deneyimler sunar. İnsan kalp atışı harika bir şeydir ve maceralı oyunlar kalp atış hızınızı çok yükseltir ve heyecan duygusu yaratır.

Macera yarış oyunu, özel hayatta uygulanması ve halk sağlığı pratiği üzerindeki etkisi sayesinde bugüne kadar birçok kişi tarafından dikkate alınmıştır.

Bu nedenle, bu oyun çok ilginç ve birçok kişi tarafından fark ediliyor. Bu oyunun hayranıysanız, muhtemelen oynamak için açıkça tasarlanmış arenaya çıkacaksınız.

Aşırı bisiklet yarışı şampiyonları

Ancak, bazı insanların çıkarlarına hizmet etmek için fazla zamanlarının olmaması gibi bir sorun var. Bu yüzden televizyonda gösterilen maçları veya internette yayınlanan videoları izleyerek vakit geçiriyorlar.

Bazen gerçek duyguyu yaşamak isterler, ancak oyunun doğru seçim olduğunu bulmak için fazla zamanları yoktur.

Trial Xtreme 4, birçok kişinin önerdiği bir macera bisikleti oyununu denemek istediğinizde size sunduğum program. Yaklaşık 10.000 kişi, bu platformda 10 milyon indirmeye sahip olan Google Play’den 4,3/5 yıldız daha yüksek puan verdi.

Bu, özellikle taraftar topluluğundaki ve genel olarak tarafsız oyunculardaki popülaritesini göstermek için büyük bir rakam.

Trial Xtreme 4 v2.9.9 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

  1.  “Trial Xtreme 4Mod Apk” indirin.
  2.  İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
  3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
  4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
  5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
  6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza Trial Xtreme 4 Mod’u yüklediniz.
  7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Bu sıradan bir beceri tabanlı yarış oyunu değil

Bu oyunun aynı kategoride daha popüler olmasının bir numaralı nedeni, daha gelişmiş bir grafik türü kullanmasıdır. Arazi yarışlarıyla oluşturulmuş oyun aramaları genellikle 2B olarak görünür.

Okumak  Staff! - Job Simulator v1.2.7 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bu, tasarım birimlerinin basit zorluklar yaratmasını sağlar ve güzel açılar geliştirmek için çok fazla teknik kullanması gerekmez.

Bununla birlikte, bu tür bir oyun, tam ekran bir görünüm gerektirir ve oyuncuların becerilerini farklı yönlerden kullanmalarına olanak tanır.

“Trial Xtreme 4 Para Hileli Mod Apk” bu ihtiyacı mükemmel bir şekilde karşılıyor, bu nedenle kardeşlerinden çok daha üstün. Ayrıca 3D grafikler, oyuncuların daha zorlu mücadelelere katılmasına ve oyunun derinliğini hissetmelerine de olanak tanıyor.

Gölün ortasına yerleştirilmiş kayalık köprülerden araba kullanmak ve atlamak zorunda kaldığınız zamanlar gerçekten kalp krizi geçirmenize neden oluyor.

Bu zorluklar aslında gerçekte değil, sadece oyunda oyuncuları daha heyecanlı hale getirmek için. Oyunda öldüğünüzde yine her zamanki gibi iyileşebilirsiniz ve çok fazla eğitimden sonra yeteneklerinizi başkalarına gösterebilirsiniz.

Bu nedenle oyun, bu oyunu gerçek dünyada nasıl oynayacağını bilen çok sayıda insanı da kendine çekmiştir.

200’den fazla XTREME seviyesi

Oyuncunun uzun mesafe hareket etmeniz gereken bir maçta yer alması gerektiğinde oyunu oynama mekanizması da çok basittir.

Oyunun nihai amacı, hedefe ulaşmanız gerektiğidir, ancak yol boyunca üstesinden gelmeniz gereken birçok tehlikeli zorluk olacaktır. Temel olarak, bu oyun daha önce gördüğünüz macera yarış oyununun neredeyse tüm kurallarını ihlal etti.

İlk olarak, sadece kendi başınıza ücretsiz saatler geçirmeniz için tasarlanmamıştır, aynı zamanda çok para kazanabilmeniz için çekici PvP maçları da sunar.

Aslında bu maçlardaki rekabet oyuncuları daha da heyecanlandıracak. Ancak diğer rakiplerle rekabet etmek istemiyorsanız, denemeniz için hala 200’den fazla farklı seviye var.

Trial Xtreme 4 Para Hileli Mod Apk, Sadece kazanmak için mücadeleyi tamamlamanız gereken modlarda, bitiş çizgisine ulaşmak için oyuncuyu daha sıkı veya daha sıkı hale getirmeleri gerekecek.

Okumak  Legends of Libra: Shoot & Run v1.6.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Engeller, oyuncuların kendilerini harika hissetmelerini sağlamak için çeşitli şekil ve mekanizmalarla tasarlanacak. Onu yenmek için yeterince ruh hazırlamazsanız, zafer yolculuğunuzun bir noktasında durabilirsiniz.

Ancak kaybettiğinizde çok karamsar olmayın çünkü size tekrar yapma fırsatı verilir, bu da onu başarılı kılar. Meydan okumayı tamamlamada çok fazla zorlukla karşılaşırsanız, sahip olduklarınızı yükseltmekten korkmayın.

Karakteriniz, yükseltme yapabilmek ve kurslarınızda fark yaratabilmek için farklı yetenek ve becerilere sahip olacaktır. Ayrıca yeni modeller performansınızı daha çekici kılıyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top