Home » Trials Frontier v7.9.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Trials Frontier v7.9.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Denemeler Sınırı hakkında bilgi verin

Trials Frontier Para Hileli Mod Apk, Android’deki en çekici arazi yarış oyunlarından biridir. 2014 yılından beri piyasaya sürülmesine rağmen bu oyun hala oyunseverler tarafından seviliyor.

Trials Frontier’a gelin, oyuncular engebeli arazilerle dolu bir dünyada inanılmaz sanatsal performansların tadını çıkaracaklar. Binicilerin kullandığı araçlar, Hill Climb Racing 2 veya Hill Climb Racing gibi dört tekerlekten çekişli araçlar değil, iki tekerleklidir!

Oynamak

Trials Frontier, ekstrem sporlara kolay ama şaşırtıcı yaklaşımıyla bilinir. Engellerle dolu bir yolda zorlu ve zorlu yarışlarla karşılaşacaksınız. Daha önce hiç düşünmediğiniz benzeri görülmemiş gösteriler yapın.

Trials Frontier dünyası, gerçek ‘arazi yarışı’ olan çakıl, pas ve kirle kaplıdır. Sadece en cesur binici bu zorlu yolların üstesinden gelebilir.

Bir motosiklet sürücüsünü kontrol edecek ve yönlendireceksiniz. 250 sistem görevini olabildiğince eksiksiz tamamlamasına yardım edin. Saat hala işliyor ve yavaş yavaş sıfıra dönüyordu. Her yarışı kazanmak için kazalardan kaçınmalı ve yarışı en kısa sürede tamamlamaya çalışmalısınız.

Ve deneyimli bir insansanız, daha benzersiz beceriler yapmaya çalışın. Bu, başka amaçlar için kullanmak için ekstra para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Küçük bir ipucu, arka arkaya atlama artı sert taktikler yapmamaktır. Dikkat edin ve tuzaklardan ve virajlardan kaçının. Dikkatsiz ama aynı zamanda çok dikkatli. Çünkü biraz dikkat dağınıklığı düşmenize ve başlangıç ​​noktasına geri dönmenize neden olabilir.

 

Trials Frontier v7.9.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Trials Frontier Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut Trials Frontier’i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Trials Frontier Mod Apk’yi indirin.
  • Trials Frontier mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Trials Frontier Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

keşfetmek

Trials Frontier Para Hileli Mod Apk, 50 saatten fazla oynanış süresi ve ilgi çekici olay örgüsü ile uçsuz bucaksız bir dünyanın kapılarını açıyor. Arsa, tehlikeli bir yarışta başarısız olduktan sonra köylüler tarafından kurtarılmanızın hikayesini anlatıyor.

Okumak  Raidfield 2 v9.255 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bu sayede arazi yarışlarının şampiyonu olma hayalinizin bitmemiş kısmını yazmaya devam ediyorsunuz.

O köyde ekin yok. İnsanların geliri esas olarak yarış etkinliklerinden gelir. Bu nedenle, burası en önde gelen binicileri bir araya getiriyor. Yetenekleriniz sayesinde köyün büyümesine ve gelişmesine yardımcı olun.

Yarış tekniklerinizi test etmeniz ve sergilemeniz için birçok harika ve benzersiz bağlamla oynayabileceğiniz 10’dan fazla ortam var. Buna ek olarak, oyun aynı zamanda birçok beklenmedik zorluklarla 70’den fazla benzersiz yarış içeriyor.

Çok oyunculu mod ile dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve gerçek oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

izleme

Mobil cihazlarda oynatılmak üzere tasarlanan Trials Frontier, dokunmatik ekranda sorunsuz kullanım için optimize edilmiştir. Fren yapmak ve hızlanmak için ekranın sağındaki düğmeleri kullanın; Soldaki düğmeler, aracı dengede tutmak için eğimi ayarlar.

Trials Frontier ayrıca hızı ayarlamanıza ve el becerisi tekniklerini gerçekleştirmenize izin veren birçok başka ayara sahiptir.

Trials Frontier’deki ana mekanizma, burnu yükseltmek/alçaltmak ve gazı artırmak/azaltmaktır. Araziye bağlı olarak kazaları önlemek için uygun sürüş teknikleri uygularsınız.

Bu oyun aynı zamanda hedefi güvenli bir şekilde bitirebilmek için araç dengeleme ve hız kontrolünün nasıl birleştirileceğini bilmeyi gerektirir.

Arabanızı yükseltin

Pistte, yarış arabalarınızı yükseltmek için daha fazla eşya toplayabilirsiniz. Motosikleti yükseltmek, kazanma şansınızı büyük ölçüde artıracaktır.

Ayrıca, yeni becerilerin kilidini de açabilirsiniz. Ancak bu, köydeki binaların da iyileştirilmesini gerektiriyor.

Garajınızı kontrol edin

Trials Frontier garajında ​​farklı motosiklet türleri bulunur.

Görünüşte, bazı arabalar ünlü markaların arabaları tarafından tasarlanmıştır. Bu oyunda daha fazla bilgi için arama yapabilirsiniz.

Grafikler

Trials Frontier Para Hileli Mod Apk’in en son sürümü harika 3D grafiklerle tasarlanmıştır. Araçlar üzerindeki arka ışık ve aydınlatma efektleri detaylı olarak tasarlanmıştır. Özellikle oyun, Trials serisinin hayranlarını fethedecek entegre bir IAP sistemine sahiptir.

Okumak  Major Mayhem 2 Gun Shooting Action Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Denemeler Sınırının MOD APK sürümü

MOD Özellik

Sınırsız Para: Kullandıkça para artacaktır.

SINIRSIZ ENERJİ: Asla azalmaz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top