Home » Truck Driver City Crush v3.1.9m Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Truck Driver City Crush v3.1.9m Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Truck Driver City Crush Para Hileli Mod Apk, güzel bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Grafikleri ve oynanışı GTA’ya benzer. Oyuncu, kendisi için bir karakter seçerek, yürüyerek veya ulaşım araçlarıyla seyahat ederek konumu özgürce keşfedebilecek.

Kaydırmak için birçok seçenek var: görevleri tamamlayabilir, konum etrafında dolaşabilir veya binaları yok ederek ve arabaları havaya uçurarak kargaşa yaratabilirsiniz.

Sıradan sakinler dehşet içinde yayılıyordu. Her şeyi kırmayı sevenler için çeşitli araçlar elinizin altında olacak: tabancalar, hafif makineli tüfekler, hafif makineli tüfekler, el bombaları ve tam teşekküllü roketatarlar. Kısıtlama yok, ne istersen yapabilirsin!

Sınırsız jeton modu, sonsuz sayıda jeton üzerinde çalışır, çünkü kesinlikle kaydırmaya yardımcı olur. Karakter, Truck Driver City Crush’ta gerçek bir efsane olacak: zor, tehlikeli ve gizemli.

Çeşitli suçlar işliyor ama onu yakalamak çok zor! Ana şey, ajanların ve polisin yaklaşmasına izin vermemektir. Zamanında isabetten uzaklaşın.

Delil ve tanık bırakmayın. Oyuncu, başarıyla tamamlanan her görev için bir ödül alır. Yakında şehirdeki tüm suçlular onun kişiliğini liderleri olarak tanıyacak.

Truck Driver City Crush v3.1.9m Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

  • Truck Driver City Crush Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
  • Truck Driver City Crush APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Suç görevine git

Truck Driver City Crush Para Hileli Mod Apk’tan sonra aldığınız ders belki de herhangi bir gangsterle karşılaşmamaktır. Bu oyunun ana hikayesi, ardından size bir dizi görev açılacak.

Okumak  Magic Rampage v5.4.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ana bölümden yan yana birçok görev mevcuttur. Ana görevler birbiriyle ilişkili olacak ve bir sonraki görevin kilidini açmak için önce tamamlanması gerekiyor.

Görevlerin çoğu, suçluların hayatı ve çalışmaları etrafında dönüyor. Bitirmek size belirli bir miktar para ve deneyim kazandıracaktır. Yan görev sistemi de şehir haritasına dağılmış durumda.

Yan görev karakterleri ana görevle ilgili olabilir veya olmayabilir. Her şey yine de çok eğlenceli ve yapmaya değer olacak.

Her ihtimale karşı silah satın alın

Bir suç oyunu olduğu için tabi ki orduda kullanılan birçok silah çeşidi ile silahlar eksik olamaz. Truck Driver City Crush’ta hemen hemen her silahı bulabilirsiniz.

Hepsine sahip olmak için, onları çok parayla satın almanız gerekir. Birçok görevde çok çalışırsanız, kesinlikle yapacaksınız. Kask, vücut zırhı ve çeşitli iksirler gibi kendinizi korumaya yardımcı olacak birçok başka öğe de vardır.

Bu sayı, birçok savaş görevinde hayatta kalabilmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Yanlışlıkla önemli bir görevi feda ederseniz, bu zaman kaybıdır. Kendinizi ciddi şekilde yaralamayın.

Araba hırsızlığı ve hala araba satın almak

Doğa kurnaz bir araba hırsızıdır, ancak yine de mağazada birçok lüks araba satın alabilirsiniz. Motosikletlerden lüks arabalara kadar bütçenize uygun seçenekler var.

Bir iş adamı olursan modern uçaklar bile uçmanı bekliyor. Araç sayısı yüzlerce olabileceği zaman silahlarla örtüşmüyor bile. Bu yüzden şehrin göbeğinde en sevdiğiniz süper arabaları sürmekten çekinmeyin.

Yol kenarındaki kızlara hava atın ve birlikte gizli şeyler yapın. Ulaşımla ilgili tüm faaliyetler de heyecan vericidir. Ayrıca birçok özel görevle de ilişkili olduğundan bahsetmiyorum bile.

Bağlamlara dayalı yeni dünyalar ve hikayeler inşa etmek, önceki birçok oyunun başarısını yarattı. Truck Driver City Crush, oynanış açısından oldukça çekici olan bir açık dünya oyunudur.

Okumak  Rodeo Stampede v1.50.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Grafikler mükemmel değil, ancak sıkılmamanız için yeterli. Araba hırsızlığı yolculuğunda ana karaktere katılın. İsimsiz hırsızlardan, Truck Driver City Crush Para Hileli Mod Apk suç dünyasında patron olun.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top