Home » Truck Simulator Ultimate v1.0.3 Para Hileli Mod Apk Indir

Truck Simulator Ultimate v1.0.3 Para Hileli Mod Apk Indir

Truck Simulator: Ultimate Para Hileli Mod APK, büyük bir kamyon filosuna eriştiğiniz ve mal taşıma sözleşmelerini yerine getirdiğiniz bir simülasyon oyunudur. Büyük arabalar her zaman araba severleri cezbetmiştir.

PC’de sakin, meditatif bir modda yollarda sürüş yapmanızı sağlayan Euro Truck Simulator var. Açıkçası, akıllı telefonlarda benzer bir şey olmalı.

Böyle bir proje var! Geliştirme stüdyosu Zuuks, uzun süredir araba oyunları yapıyor. 2021 Eylül ayının başında incelememizde ele alacağımız yeni bir oyun çıkardılar.

Tek ihtiyacınız olan bir kamyon seçmek, onu ayarlamak, yükü almak ve bir yolculuğa başlamak! Onlarca şehrin yollarında giderken yakıt tüketimini ve araç durumunu takip edin.

Truck Simulator Ultimate v1.0.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

1.İndirme sayfasına gidin ve uygulamanın en son sürümünü edinin.
2.Dosya yöneticisini açın ve truck-simulator-ultimate-technificer.com.apk’yi başlatın.
3.APK dosyasını ilk kez yüklüyorsanız, cihaz ayarlarında “Bu kaynaktan izin ver” sekmesini açın.
4.Ekrandaki ipuçlarını izleyerek yükleme işlemini tamamlayın.
5.100’den fazla şehirde çeşitli malları taşıyın

Truck Simulator: Ultimate, oyuncuların yalnızca pisti çevreleyen çeşitli alanların keyfini çıkarmasına değil, aynı zamanda benzersiz mimari anıtlar, köprüler, nehirler, gökdelenler vb. ile görüntülenen şehirleri ziyaret etmelerini sağlar.

Ne yazık ki, kurallar, geliştiricilerin ilgilenmekten mutlu oldukları Avrupa şehirlerinin sokaklarında çok tonlu kamyonların sürülmesini yasaklıyor. Ancak, Londra veya Viyana’nın devasa liman vinçlerinin veya Prag yakınlarındaki uçaklı müzenin üslerinden ve fabrikalarından veya bypasslarından bakmak gerekir.

UYGUN Trafik Kuralları

Ayrıca Truck Simulator: Ultimate’ı indirdikten sonra trafik kurallarına dikkat etmelisiniz. İşaretlere ve etiketlere çok dikkat edin ve hiçbir kuralı çiğnememeye çalışın. Bu, işinizi büyük ölçüde etkileyen büyük para cezaları ile cezalandırılabilir.

Okumak  Alto's Odyssey v1.0.10 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Yollarda her zaman çok sayıda yol kullanıcısı olduğu gerçeğine dikkat etmekte fayda var. Bu, bu tür koşullarda çok zor olduğu için çok fazla soruna neden olur. Haritayı dikkatlice izleyin ve hareket için en uygun rotayı seçmeye çalışın. Herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, daha deneyimli oyuncuların tavsiyelerini incelemeye değer.

Oynanışı keşfederken, gördüğünüz her şeyi sürekli takip etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, ağır para cezaları ödemek zorunda kalacaksınız. Çok zor, bu yüzden bir daha asla karşılaşmamalısın. Durumu izlemelisiniz, çünkü doğruluğunuz daha fazla sipariş almanızı sağlayacaktır.

Büyük araba koleksiyonu

Truck Simulator: Ultimate Para Hileli APK ‘daki oynanış, oyuncuları daha ilk saniyelerden şaşırtmaya başlıyor. Farklı özelliklere sahip birçok aracı keşfetmeniz gerekiyor. Ana menüye giderseniz, istediğiniz arabayı seçmeye başlayacaksınız. Bu yerde parçaların pompalanmasını yapabileceksiniz. Yağı değiştirin, soğutma sıvısı ekleyin ve römorkunuzun görünümünü özelleştirin.

Onarım tamamlandığında, görevi seçmeye geçin. Ödülü, kat edilen mesafeye ve taşınan malların miktarına bağlıdır. Kırılgan malları taşırsanız, çok şey alırsınız. Çoğu zaman, bu tür istekler beslemede görünür, ancak onlar için özel makineler kullanmaya değer.

Şimdi uygulamada 32 mega kamyon var, ancak geliştiriciler kullanıcıları yeni güncellemelerle memnun edeceklerine söz veriyor.

Kendi şirketinizi oluşturun

Birinin taleplerini yerine getirmekten bıktıysanız, kendi şirketinizi kurabilir ve iş yapabilirsiniz. Öncelikle bir çalışma masası almalısınız. Geliştiricilerin bu ana yaratıcı bir şekilde yaklaştığını ve binaların ve ofislerin tasarımını bile seçmeyi teklif ettiğini söylemeliyiz. Böylece herkes bir tasarımcı gibi hissedebilir.

Ardından kamyonlarınızı özelleştirmeye, tedarikçileri ve sürücüleri işe almaya başlayın. Her şeyi doğru yaparsanız, iyi bir kar elde edebilirsiniz.

Grafikler ve ses

Truck Simulator: Ultimate’daki grafikler çok güzel, manzara canlandırıcı ve araba büyük bir kamyon gibi kükrüyor. Büyük bir kamyon kullanma hissini tercih ediyorsanız bu oyun tam size göre.

Okumak  MARVEL Future Revolution v1.1.5 Para Hileli Mod Apk İndir

MOD’un açıklaması

Garajınız için en iyi yeni kamyon ve araba parçalarını satın almak için para için Truck Simulator: Ultimate Mod APK’sını indirin.

MOD Testi

Oyun, A noktasından B noktasına yolculuklardan oluşur. Seyahat etme ihtiyacı, farklı kargo taşıma siparişlerinden kaynaklanmaktadır. Teslimat için, çeşitli iyileştirmeler için harcama açısından faydalı olabilecek oyun içi para birimi alırsınız.

Sürüş sırasında ekranda çeşitli göstergeler bulunur – kamyonun durumu, benzin miktarı, sürücü yorgunluğu, yük güvenliği ve daha fazlası. Dikkatli sürerseniz, kamyona ve kargoya hiçbir şey olmaz. Ancak, her zaman tetikte olmalısınız ve benzin miktarını izlemeyi unutmayın, çünkü aniden bitebilir.

Aynı şekilde yorgunluk da çabuk gelir. Malların güvenliği dışındaki tüm göstergeler bir senaryoya göre geri yüklenir. Her stat için yolda doldurulacak öğeler var.

Bir araba için bu, yakıt için bir tamir takımı, sürücü için bir kutu ve bir fincan kahve. Bunların hiçbiri yanınızda değilse, biraz uyumak için her zaman en yakın servis ve benzin istasyonuna bir çekici veya motele taksi çağırabilirsiniz.

Uygulamanın 25’ten fazla dili vardır ve sürücü yolculuk sırasında 250 radyo istasyonunun müziğinin keyfini çıkarabilir. Bu nedenle, her kullanıcı beğenisine göre müzik bulacaktır.

Yarışlar sırasında dinamik gündüz ve gece değişiminin, hava koşullarının, geçiş ücretlerinin ve ücretsiz yolların ve çok daha fazlasının keyfini çıkarabilirsiniz. Truck Simulator: Ultimate, birçok özelliğe ve kavşağa sahip, sanal binlerce kilometrelik Avrupa yollarından oluşan bir oyundur. Eşsiz mimarisi, anıtları, akıllı yapay zekası ve daha fazlasıyla tekrarı olmayan manzaraların ve 100 şehrin tadını çıkarın.

Özetimiz

Truck Simulator: Ultimate Para Hileli Mod APK harika bir kamyon oyunudur. Bu tür oyunlardan hoşlanıyor musunuz? O zaman bu uygulamayı indirmekten çekinmeyin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top