Home » Tuning Club Online v0.4697 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tuning Club Online v0.4697 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

En bilgilendirici araba oyunlarına susamış bir araba meraklısı mısınız? Tuning Club Online Para Hileli Mod Apk indirin ve yönetebileceğiniz ve insanlarla yarışabileceğiniz bir arabaya sahip olun!

Betimlemek

Bugün kendini ilan eden birçok araba tutkunu var. Arabalar hakkında milyonlarca şey bildiklerini iddia ediyorlar ama tek yaptıkları bir sürü yarış oyunu oynamaktı.

Ama o adam değilseniz ve oynamak için en iyi araba oyununu arıyorsanız, Tuning Club Online’ı deneyin. Two Headed Shark Shark tarafından yayınlanan bu oyun, araba yarışını farklı bir seviyeye taşıyor!

Bu oyunun diğerlerinden en dikkat çekici farkı, gerçek zamanlı olarak yarışabileceğiniz ve çevrimiçi oyuncularla etkileşim kurabileceğiniz bir çevrimiçi araba yarışı oyunu olmasıdır.

Bunun dışında yarışlar yapabilir, onlarla sohbet edebilir ve drift yapabilirsiniz. Ancak yarış ihtiyaçlarınıza daha uygun bir araba üretebilmeniz için kendi başınıza yapabileceğiniz birçok motor ayarı da var!

 

Tuning Club Online v0.4697 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Tuning Club Online Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Tuning Club Online.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Melodi ve yarış

Yarış, dünyanın en popüler sporlarından biridir. Dünyanın her yerinde her yıl düzenlenen ve birçok araba severin keyif aldığı birçok şampiyona ve şampiyona vardır.

Ama arabası olmayan ya da yasal olarak yarışamayan insanlar için her zaman özlemini giderecek yarış oyunları vardır. Tuning Club Online, bir milyondan fazla oyuncunun zevk aldığı günümüzün en popüler oyunlarından biridir.

Okumak  War of Rafts: Crazy Sea Battle v0.25.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tuning Club Online Para Hileli Mod Apk’ın öne çıkan özelliği, çevrimiçi bir sürüş oyunu olmasıdır. Bu, caddede etkileşime girebileceğiniz ve yarışabileceğiniz çok sayıda araba göreceğiniz anlamına gelir. Bunun dışında, arabanızı inşa etmekten ve ayarlamaktan keyif alacaksınız.

Lastikler, tekerlekler, tamponlar, gövde kitleri, rüzgarlıklar, kapaklar ve hatta dış görünümler gibi birçok araba parçasını özelleştirebilirsiniz. Ayrıca FBI ışıkları, palyaço kafası, taksi işaretleri ve bir araya getirebileceğiniz daha çılgın ekstralar da var.

Ayrıca, arabanızın motorunu daha hızlı ve daha güçlü olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Yeni bir motor yapabilir, parçaları birleştirebilir, farklı parçaları değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Almak ve satmak için de bir sürü araba var!

Tuning Club Çevrimiçi Özellikleri

Arabaları o kadar çok seviyorsun ki onlarla yarışmayı diledin mi? Gerçek dünyada, bir turnuvaya katılmadığınız sürece bu yasaktır. Ama Tuning Club Online’da ne istersen yarışabilirsin!

Online sürüş oyunu – Bir süredir yarış oyunları oynuyorsanız, Need for Speed ​​ve Asphalt serisi gibi popüler oyunları oynamış olabilirsiniz. Ancak çevrimiçi gerçek oyuncularla daha fazla etkileşim içeren bir yarış oyunu arıyorsanız,

Tuning Club Online’ı denemelisiniz. Çevrimiçi GTA’ya benzer şekilde, bu oyun arabanızla şehir boyunca ve farklı yerlerde sürmenize izin verir.

Aynı şehirdeki diğer oyuncuları da görebileceksiniz, böylece onlarla etkileşim kurabilecek ve arkadaş olabileceksiniz. Burada herkes aynı ağa bağlı, yani gördükleriniz gerçek oyuncular tarafından yapılıyor. Onlarla konuş ve birlikte maceralara atıl!

ARACINIZIN DIŞINI ÖZELLEŞTİRİN – Bir araba sahibi olmanın eğlenceli yanlarından biri, onu özelleştirebilmek ve yaratıcılığınızı dünyaya gösterebilmektir! Bu oyunda, arabanızın dışını birçok şeyle satın almakta ve kişiselleştirmekte özgürsünüz.

Ayar tamponları, gövde kitleri, spoiler, vinil, lastikler, örtüler ve daha pek çok şey var. Özel bir görünüm tanımlayabilir, bir kabin işareti takabilir, benzersiz egzoz boruları ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Temel olarak, sizin gibi arabalarını maksimuma çıkarmak isteyen insanlar için birçok seçenek var.

Okumak  Gate Of Mobius v2081 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Motor ayarı – Elbette, Tuning Club Online Para Hileli Mod Apk’da içinizdeki mekaniği de ortaya çıkarabilirsiniz. Burada motorunuzu oyun tarzınıza göre oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Güçlü bir araba yapabilmeniz için yapılacak yeterli özelleştirme ve satın alınacak parçalar var!

Pistonu konumlandırabilir, eksantrik milini, krank milini, volanı ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. Ayrıca güçlü parçalar oluşturmak için farklı nadir parçaları deneyebilir ve birleştirebilirsiniz.

Çok fazla drift yapmak istiyorsanız, aradığınız en iyi tutuşu elde etmek için lastikleri değiştirmeyi de deneyebilirsiniz! Kısacası, her seferinde daha iyi hale getirmek için arabanızı yükseltebilir ve ayarlayabilirsiniz. Tabii ki, bunu yapmak için sadece paraya ihtiyacınız var.

Gerçek oyuncularla yarışın – arabanızı ayarladıktan sonra yarış pistlerine çıkma zamanı! Bu oyunda, çevrenizdeki insanlarla yarışabilir veya yarışabilirsiniz. Speed ​​​​Race, Drift Modu, Taç Modu ve Bomba Modu gibi farklı oyun modları var!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top