Home » Tuscany Villa v1.20.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Tuscany Villa v1.20.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Tuscany Villa Para Hileli Mod Apk iyi bir oyundur ve bulmaca türüyle karışık iç tasarım tutkunları için çok uygun olacaktır. Birinci sınıf ve lüks beş yıldızlı bir otele sahip olmak pek çok kişinin hayali olmalıdır, ancak bunu yapmak için yeterli paranız olmadığı için uzun bir yol gibi görünüyor.

Ama merak etmeyin bu oyuna geldiğinizde büyük bir otelin sahibi olma arzunuzu tatmin edeceksiniz ve göreviniz onu daha ferah hale getirmek için tamir edip dekore etmek.

Kesinlikle büyük bir otelin sahibi olun

İlginç görünüyor, değil mi? Tuscany Villa sizi Toskana adlı küçük bir kasabaya götürecektir. Bir şehir gibi gürültülü ve gürültülü olmayan bir yer olduğu için, burası her zaman insanların iş yerindeki yorucu bir günün ardından dinlenmek veya sadece bir hafta sonu gitmek için mükemmel bir yerdir.

Bu şehirde atmosfer çok taze ve havadar ve burada durduğunuzda da sakin hissedeceksiniz. Bu oyuna girerken, üniversitede birçok üstün başarıya sahip ve tasarım bölümünden başarıyla mezun olmuş dinamik ve mükemmel bir şehir kızı olan Laura olarak oynayacaksınız. Servetini bu lüks şehirde kurmaya karar verdi.

Ama aynı zamanda tesadüfen, bir gün Laura büyükannesinden doğum günü için özel bir hediye verildiğine dair bir mektup aldı. Ondan ailesinin şu anda yaşadığı Toskana’ya dönmesini istedi.

Özellikle ailesinin bir oteli olduğundan ve onunla ilgilenmek için ona geri dönmek istiyor. Kasabadaki her şeyi bırakıp eve gitmeye ve bu heyecan verici yeni işle yeni bir yolculuğa çıkmaya karar verdim.

 

Tuscany Villa v1.20.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

  • Tuscany Villa Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
  • Tuscany Villa APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

KİBRİT-3 oyna para kazanmak için T N OTEL DURUMU

Geçmişte Laura’nın aile oteli çok başarılı ve ünlüydü ve bu şehre vardıklarında birçok kişi onu ziyarete gelirdi. Sonsuza kadar böyle gidecek gibi görünüyor, ancak çok sayıda aktiviteyle geçen yoğun bir zamandan sonra otel giderek daha da kötüleşiyor.

Okumak  Ronin: The Last Samurai v1.18.410 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Şimdi ise kimse olmadığı için neredeyse ıssız bir yer, turistler de memnun olmadıkları için birer birer ayrılıyor. Şimdi, oteli onarmak ve zirveye döndürmek söz konusu olduğunda göreviniz kesinlikle çok önemlidir. Tasarım yeteneğinizi kullanın ve tüm aileyi gururlandırın.

Tüm otel mobilyaları çok eski olduğu ve artık güncel trendlerle güncel olmadığı için her şeyi değiştirmeniz gerekiyor. İstediğiniz gibi yeniden alışveriş yapmak için maç 3 seviyesinden kazanarak yıldızlara sahip olmanız gerekir.

Tuscany Villa Para Hileli Mod Apk’daki oynanış diğer geleneksel oyunlara oldukça benzer, bu yüzden oynamaya yeni başlayanlar için çok zor değil. Göreviniz, aynı şekle sahip 3 veya daha fazla bloktan oluşan yatay veya dikey bir sıra oluşturacak şekilde blokları tahtaya sürüklemektir.

Bu noktada patlayacaksınız ve gerekli eşyaların satın alınması için paraya çevrilebilecek puanlar alacaksınız. Daha sonra görevler giderek daha karmaşık hale geliyor ve onları yenebilmek için çevik olmanız gerekiyor.

Diğer bazı önemli noktalar

Oteli dekore etmenin yanı sıra, daha fazla paranız varsa ve hepsini harcayabilecek durumdaysanız, arkadaşlarınızı evinizi ziyaret etmeye davet etmek gibi başka aktiviteler de yapabilirsiniz.

Alternatif olarak, otelinizde partiler düzenleyebilir, Toskana’nın en ünlü şeflerini bu fırsatı kullanarak konukları etkilemeye davet edebilir ve otelinizi daha fazla kişiye tanıtmalarını sağlayabilirsiniz. Bu, gerçek bir sahip gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Dikkat çeken bir diğer özellik ise oyunun grafikleri. Grafiklerin oldukça gerçekçi, çekici görünecek şekilde tasarlandığı ve oyundan rahatça keyif almanıza yardımcı olacak renklerin göz alıcı olduğu söylenebilir.

Maç 3 Toskana Villa’ya katılırken ses efektleri de çok canlı ve heyecan verici. Şimdi neredeyse güzel Toskana şehrine dalmış durumdasınız.

Heyecan verici hikayenin tadını çıkarın ve otelinizi her zamankinden daha harika hale getirmek için çalışmaya başlayın.

Okumak  Rumble Stars Football v1.10.0.1 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Dinlenmek ya da sadece eğlenmek istediğiniz zamanlar için Toskana Villa Para Hileli Mod Apk sizin için ideal bir seçim olacaktır. Peki bu Toskana villası ile en güzel anları yakalamak için oyunu denemeden ne bekliyorsunuz?

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top