Home » Underworld Office v1.3.6 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Underworld Office v1.3.6 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Underworld Office göster

Underworld Office hikayesi

Seven Days’in başarısının ardından Buff Studio, oldukça etkileyici içeriğe sahip bir görsel roman oyunu pazarlamaya devam ediyor. Gizemli, mistik, korkutucu, dokunaklı, anlamlı. Underworld ofisini oyuncuların kalbinde özel kılan birçok faktör var.

Underworld Office Para Hileli Mod Apk, ruhlar, hayaletler ve doğaüstü olaylarla ilgili gizemli hikayelerden her zaman etkilenen Eugene adında bir adamın hayatını anlatıyor. Yanlışlıkla hayalet dünyasına düştü.

Eugene kötü ruhlar tarafından neredeyse öldürüldüğünde, sevimli bir hayalet hayatını kurtardı. Ama geri dönmek için Eugene, gerçek hayata dönmek için hayatta kalmak istiyorsa Yeraltı Dünyası ofisinde çalışmalıdır.

Underworld Office v1.3.6 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Underworld Office Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut Underworld Office’i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Underworld Office Mod Apk’yi indirin.
  • Underworld Office mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Underworld Office Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

Oynamak

Eğlenmek için düzenli olarak kitap ve roman okuyorsanız ancak geleneksel kitaplardan sıkıldıysanız, görsel roman oyunu zamanınızı geçirmek için kullanışlı bir alternatiftir.

Underworld Office Para Hileli Mod Apk, hikayeye doğrudan katılmanıza ve ana karakterin tepkilerini ve tepkilerini seçerek içeriği değiştirmenize olanak tanıyan bir olay örgüsü çerçevesi sağlar.

Her düğüm sizi farklı bir sona götürecektir. Mutlu son olabilir de olmayabilir de. Cevap sadece sende. Hikayenin sonu sizi tatmin etmiyorsa veya başka yönlerle ilgileniyorsanız, bazı darboğazları geri getirebilir ve kararınızı değiştirebilirsiniz.

Okumak  Extreme Car Driving Simulator v6.0.9 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dokunaklı hikayelerin olduğu gizemli bir yolculukta eğlenceli, ciddi, zorlu ve yaramaz karakterlerle dolu hayaletlerle tanışacaksınız. Size insan yaşamına geri dönmek için tamamlamanız gereken bir dizi görev sunarlar.

Oyuncuların olay örgüsünü akışına bırakmalarına izin verilen sıradan bir görsel roman oyunu değil, Underworld Office aynı zamanda bir bulmaca öğesiyle karıştırılmıştır. Kayıp nesneleri bulmanız ve oyunun sağladığı gerçekler aracılığıyla her hikayenin arkasındaki gerçeği bulmanız gerekiyor.

Keşfedilecek birçok hikaye

Underworld Office, birçok bölümden oluşan ve harika bir birleşik hikaye oluşturan bir oyundur. Eugene’in fotoğraf albümü ve özel öğeler de dahil olmak üzere koleksiyonunu tamamlamanıza yardımcı olmak için her bölümdeki öğeleri toplayın.

Her bölüm hayalet dünyasında ilginç ve dokunaklı hikayeler sunuyor. Toplamda içeriği 8 bölüme ayrılmıştır ve son bölüm en uzun süreye ve içeriğe sahiptir.

çizim stili

Office Underworld, hikayeyi oyunculara en canlı şekilde anlatmak için 40’tan fazla animasyon ve 150 illüstrasyon kullanır. Aşırı karmaşık ve ayrıntılı grafiklere gerek yok, oyun yine de çizgi romanın grafik stili sayesinde çok sayıda oyuncuyu yenmeye yetiyor.

İlk sahnede, Eugene bir aynanın önünde belirir ve her gece gördüğü kabusları hatırlar. Diyalog için, her karakterin diyaloğu Messenger’da bir konuşma gibi görüntülenir.

Oyunun ses kısmı da halledilir. Parçaların tamamı ünlü müzisyenler tarafından bestelenmiştir. Eugene’in içeriğine ve ruh haline göre sürekli değişir, bu da oyunun oyuncuya daha fazla duygu getirmesine katkıda bulunur. Daha iyi bir deneyim için oyun kulaklık kullanmanızı önerir.

Underworld Office’in MOD APK sürümü

  • MOD Özellik
  • Sınırsız bilet
  • reklamsız

nihayet

Underworld Office Para Hileli Mod Apk’i indirmek tamamen ücretsizdir. Ancak oyuncuların çoğu zaman yeni bölümlerin kilidini açmak için yeterli bilete sahip olmadığı, bu nedenle oyunun MOD sürümünü makalenin altındaki bağlantı üzerinden indirmeyi düşünebilirsiniz. Çok fazla biletiniz var ve reklamlardan korkmayın.

Okumak  Mash-up Hero v1.6.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top