Home » Vegas Crime Simulator v5.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Vegas Crime Simulator v5.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bugün bu yazıda Vegas Crime Simulator Para Hileli Mod Apk’yı tartışacağız. Bu, şehir sokaklarında farklı araçlar sürebileceğiniz, insanları öldürebileceğiniz ve bir gangster gibi insanlara saldırabileceğiniz, ardından polis arkanızdayken hayatınızı kurtarmanız ve ardından kendinizi kurtarmak için koşmanız gereken bir açık dünya gangster oyunudur.

Bu çok bağımlılık yapan bir oyundur, sabahtan akşama kadar rahatça oynayabilir ve saati asla bilmeyeceksiniz.

Ancak daha fazla eğlenmek istiyorsanız bu oyunun değiştirilmiş versiyonunu denemelisiniz, mod versiyonunda birçok premium özelliği ücretsiz olarak görebileceksiniz. Bu yüzden bu yazıda size Vegas suç oyununun modifiye edilmiş versiyonundan bahsedeceğiz, bu yüzden bize bildirin.

Vegas Crime Simulator nedir?

Vegas Crime Simulator, harika grafikler görebileceğiniz bir açık dünya gangster oyunudur. Bu oyunu oynarken gerçek insanlar, gerçek arabalar gibi tüm ortamı göreceksiniz.

Bu, bu oyunu oynarken gerçek bir deneyim yaşayacağınız anlamına gelir çünkü bu oyunda kullanılan çok şaşırtıcı grafikler vardır.

Bu oyunda harika 3D grafikler göreceksiniz ve bu bir açık dünya oyunu olduğu için bu oyunu kazanmak için farklı zorlukları tamamlamanız gerekiyor. Görevinizi tamamlamak için motosiklet ve araba sürmeli ve düşmanlarınızla savaşmalısınız.

Açık dünya oyunu olduğu için herkes için bağımlılık yapabilir çünkü açık dünya oyununda her şeye dokunabilir ve kullanabilirsiniz ve ayrıca başkalarının arabasını sürerek onlarla savaşabilirsiniz.

Vegas Crime Simulator v5.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Vegas Crime Simulator MOD NASIL KURULUR?

Web sitemizi ziyaret eden her ziyaretçi için indirme işlemini kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Ancak, üçüncü taraf kaynaklardan ilk kez modlanmış veya saldırıya uğramış bir uygulama indirirseniz, aşağıdaki nasıl yapılır kılavuzu işinize yarayacaktır:

  • İndirme işlemini otomatik olarak başlatmak için APK İndir düğmesine dokunun.
  • Tamamlandıktan sonra dosya yöneticinizi açın ve sitemizden gerekli uygulama dosyasını seçin.
  • APK dosyasını ilk kez yüklerseniz cihazınız sizden birkaç izin isteyebilir. Yükleme işlemine izin vermek için cihaz ayarlarını açmalı ve “Bu kaynaktan izin ver” sekmesini açmalısınız.
  • Oyun kurulumu tamamlandıktan sonra oynamaya hazır!
  • Kurulum işlemi sırasında oluşabilecek hataların önüne geçmek için modumuzu yüklemeden önce Vegas Crime Simulator’ın orijinal sürümünü silmeyi unutmayın.
Okumak  Zombie Derby: Pixel Survival v1.0.19 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Vegas Crime Simulator Mod

Bu oyunda başlangıç ​​seviyesindeki oyuncular ve ileri seviye oyuncular için uygun olan iki adet ahlak bulunmaktadır. Bu oyunun tam sürümü daha gerçekçi ve daha zorlu ayarlar sunarken, sınırlı özellikleri ve grafikleri için ücretsiz alternatif.

Gerçek Gangster Vegas, gerçekten deneyimli suçlular için en iyi çevrimiçi oyunlardan biridir. Harika bir mafya sporunun tüm yönlerine, karmaşık bir hikayeye, birçok zorluğa ve hızlı bir şekilde biraz para kazanmak için birçok fırsata sahiptir.

Diğer Mafya oyunlarından farklı olarak bu oyunda yanlış yöntemler kullanarak kolayca bir sürü sorun yaşayabilirsiniz. Bu sporda başarılı olmak için farklı teknikler ve püf noktaları öğrenmeniz gerekecek.

Gerçek gangster oyununda, hiyerarşinin bir parçası olmanız ve mürettebat üyelerinizin saygısını kazanmanız gerekir. Takımınız çok onurlandırılırsa para kazanabilir ve muhtemelen bir prestij elde edebilirsiniz. Bu oyunda para kazanmanın birçok yolunu bulacaksınız. Doğru fırsatları seçerseniz, mümkün olduğunca çok para kazanabilirsiniz.

Vegas Crime Simulator Hileli Oynanış APK

Bu Vegas Crime Simulator Para Hileli Mod Apk oynanışı, Vice City’ninkiyle tamamen aynıdır. Eğer daha önce Vice City oynadıysanız, bir gangster gibi tüm şehirde kaos yarattığınızı bileceksiniz.

Suçtan sonra polis arkandayken, hayatını kurtarmak için kaçmalısın ve bu oyunun konsepti bu.

Bu oyunda gangster gibi yürüdüğünüz çok büyük bir şehir var ve sokaklarda dolaşan bir sürü insan görüyorsunuz, bir sürü bina ve bir sürü araç görüyorsunuz yollarda istediğinizi seçebilirsiniz. saldırmak. Ayrıca bir araba çalabilir, herhangi bir binaya girebilir veya birini öldürebilirsiniz.

Bu vegas suç oyununun oynanışı aksiyon ve macera dolu. Bu oyunda gerçek bir gangsterin hayatında yaptığı her şeyi yapmalısın. Bu oyunda farklı yerleri keşfedebilir ve çok eğlenceli olan farklı bisikletleri ve arabaları sürebilirsiniz, bu yüzden oyun çok bağımlılık ve macera dolu.

Okumak  Archery Battle 3D v1.3.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Vegas Crime Simulator apk sınırsız para ve mücevher

Bu gerçek gangster oyunu ile ücretsiz oynayabilir ve oyunun nasıl ilerlediğini görebilirsiniz. Ücretsiz sürüm bu açıdan çok basit ve kazanmayı ve kazanmayı öğrenmek çok kolay. Ancak, ücretli sürümde bulacağınız çok sayıda özelliğe sahip değildir. Bu nedenle, ücretli sürümü satın almadan önce denemelisiniz.

Real Gangster ayrıca uzman bir suçlu veya acemi olarak oynama seçeneğini de içerir. Becerilerinizi test etmek ve hangisinin sizin için en iyisi olduğunu seçmek için bu oyunu kendiniz oynayabilirsiniz. İlk modu tamamladıktan sonra, biraz daha zor olacak ve size daha fazla para kazanma fırsatı sağlayacak başka bir mod bulacaksınız.

Vegas Crime Simulator Para Hileli Mod Apk, kendi başına oynama seçeneğiyle birlikte gelen gerçek bir gangster oyunudur. Kendi başınıza oynamayı tercih ederseniz, tam sürümde bulunan tüm temel özellikleri deneme şansına sahip olacaksınız.

Bu modda, mümkün olduğunca çok suçluyu öldürmeniz veya çalmanız ve cesetlerini polise iade etmeniz gerekecek. Tüm versiyonda, bir görevi bitirmeniz ve bir sonraki seviyeye geçmek için belirli bir miktar para kazanmanız gerekecek, ancak bu şekilde görevleri tamamlamak için bir ödül sistemi olmadığı için hırsızlıktan para kazanamazsınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top