Home » Voodoo Doll v0.67 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Voodoo Doll v0.67 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Kızdığımız o kadar çok şey var ki, öfkenizi dışa vurmak ister misiniz? Farklı senaryolarda intikam almak için Voodoo Doll’u deneyin. Şimdi tadını çıkarın!

Günlük hayatımızda birçok sorun, kaza ve talihsizlik ile karşı karşıya kalıyoruz. Bazıları öğle yemeğinde en sevdiğin yemeği yiyemeyecek kadar küçük olabilir ama daha ciddileri de var.

Durumunuz ne olursa olsun, öfkenizi herhangi bir sonuç olmadan kimseye ifade edemezsiniz. Ama biz sadece insanız ve bizim de dikkat etmemiz gereken bir kaynama noktamız var. Öyleyse, hayal kırıklıklarınızı dışa vurmanın bir yoluna ihtiyacınız varsa, Voodoo Doll oynamayı deneyin!

Bu oyunda, diğer insanlardan kaynaklanan birçok sorun ve kaza ile karşılaşacaksınız. Ancak burada tüm işi bebeğe yaptırarak intikam alabilirsiniz. Bebeği vücudunun herhangi bir yerine sıkıştırmanız yeterlidir, alıcı ağrıyı hemen hissedecektir. Bu oyunun sadece eğlence amaçlı olduğunu ve gerçek hayatta taklit edilmemesi gerektiğini unutmayın. Ama en önemlisi, hayal kırıklıklarınızı serbest bırakmak için harika bir oyundur.

 

Voodoo Doll v0.67 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl indirilir?

1. Mod APK’sini indirmek basittir.
2. Yukarıdaki “İndirmeye başlamak için buraya tıklayın” butonunu görmeli ve üzerine tıklamalısınız.
3. İndirme otomatik olarak başlamazsa, yukarıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz!

Nasıl kurulur?

1. Yapmanız gereken ilk şey, cihazınızın üçüncü taraf dosyaları yüklemenize izin verdiğinden emin olmaktır. Kontrol etmek için Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen kaynaklar’a gidin ve açın.
2. İndirilen APK dosyasını cihazınızda bulun ve yüklemek için üzerine dokunun.

intikamını al

Günlük hayatımızda birçok sorun ve rahatsızlıkla karşı karşıya kalıyoruz. Gerçek dünyada, sonuçlarımız olmadan kolayca havaya uçup başkalarına zarar veremeyiz. Bununla birlikte, tüm hayal kırıklıklarınızı içinizde çok uzun süre havalandırarak tutmak yine de sağlıksızdır.

READ  Township v8.5.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

O zaman çözüm, kimseye zarar vermeden – en azından fiziksel olarak – bunu açığa çıkarmanın bir yolunu bulmaktır! Voodoo Doll’da intikam almak için her zaman yapmak istediğin her şeyi yapabilirsin.

Burada sizi sinirlendirebilecek birçok rahatsızlık ve durumla karşılaşacaksınız. Bu, erkek arkadaşınızın diğer kızlara baktığı ve onu bir evi soyarken yakaladığı senaryoları ve çok daha fazlasını içerir.

Burada, her zaman son gülen siz olacaksınız çünkü alıcıyı temsil edebilecek bir kuklanız var. Daha sonra fiziksel olarak alıcıya iletilecek olan bebeğe işkence yapabilirsiniz! Bunları gerçek hayatta yapmaya müsamaha göstermediğimizi unutmayın!

Vudu bebeği özellikleri

Hayatta sık sık sorunlar ve sıkıntılarla karşılaşan insanlardan biri misiniz? Onları serbest bırakmanın her zaman güvenli bir yolunu istediyseniz, bu Voodoo Doll’daki şansınız.

İntikam alın – Bugün, her an kötü bir şeyin olabileceği kusurlu bir dünyada yaşıyoruz. Bu nedenle, işe giderken, işte veya evde bile birçok sorunla karşılaşmanız şaşırtıcı değildir. Gerçek dünyada, genellikle bunun hakkında hiçbir şey yapamayız çünkü sonuçlarını düşünmek zorundayız. Ama tüm bunlardan bıktıysanız, şimdi her şeyden kurtulmanın tam zamanı! Voodoo Doll’da hayal kırıklıklarınızı güvenle ortaya çıkarabilirsiniz!

Burada, ilişki kurabileceğiniz farklı senaryolarla karşılaşacaksınız. Belki de sadakatsiz bir partneriniz, işte size bağıran biri ya da sizi kızdıran başka şeyler vardı. Bu oyunda, güvenilir bebeğinizi kullanarak onlardan intikam almakta özgürsünüz. Bebeği bir iğne ile çimdikleyebilirsiniz ve bu kişiye acı hissettirecektir!

Bol Senaryonun Keyfini Çıkarın – Hayatımızda herhangi bir sorunla karşılaşmamak mümkün değil. Her gün ters gidebilecek o kadar çok şey var ki, herhangi bir sorun yaşamamak imkansız. Ancak sorunlarımızın çoğu kendi kendine ortadan kalksa da, bazıları bizi hüsrana uğratabilir. Voodoo Doll’da işte çığlık atmak, çok uzun süre sırada beklemek gibi çok tanıdık senaryoları deneyimleyebilirsiniz.

READ  Sort The Color V1.1.43 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hepimiz gerçek hayatta hiçbir şey yapamayacağımız birçok zor şey yaşadık. Ancak bu oyunda yeni senaryoların yanı sıra tanıdık senaryoları da deneyimleyeceksiniz.

FARKLI PARÇALARI SEÇİN – Gerçek hayatta artı bu oyunun farkı, burada bir şeyler yapabilmenizdir! Aslında bu oyun, özellikle gün içinde çok fazla sorun yaşadıysanız, stres atmak için harika bir yol olabilir. Burada her zaman güvenilir oyuncak bebeğinizi çıkarabilir ve anında intikam alabilirsiniz.

Bebeği kollar ve kafa gibi vücudun farklı yerlerinde sıkıştırabilirsiniz. Bunu yapmak, amaçlanan kurbanın, sanki kişisel olarak bıçaklanmış gibi acıyı anında hissetmesini sağlayacaktır.

3D Simülasyon Oyunu – Bu eğlenceli oyun sadece eğlence içindir. Taklit edilmemelidir, büyük bir stres giderici olabilir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top