Home » War of Rafts: Crazy Sea Battle v0.25.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

War of Rafts: Crazy Sea Battle v0.25.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

War of Rafts Para Hileli Mod Apk, Casual Azur Games’ten şiddetli deniz savaşları ile ilgi çekici bir strateji oyunudur. Bu, oyuncuların denizde deniz savaşlarına katıldığı io tarzı bir aksiyon oyunudur. Dünyanın her yerinden diğer oyuncularla savaşlar sizi bekliyor!

sallar hakkında tanıtmak

War of Rafts Hileli Apk – Crazy Sea Battle, kullanıcıların denizde savaşlar beklediği io oyunları tarzında heyecan verici bir aksiyon oyunudur. Silahlı adamlarla dolu bir sal kullanan kullanıcının suyun içinden geçmesi ve salın daha küçük bir alanına rakipler bulması gerekecek.

Geminizin boyutunu artırmak için oyuncunun rakiplerle savaşması gerekiyor. Denize ek olarak, salın mürettebatına katılacak başka adamların yanı sıra savunma kuleleri, motorlar ve diğer iyileştirmeler olabilir. War of Rafts, denizde geçen destansı bir battle royale oyunudur! Dünyanın her yerinden diğer oyuncularla savaşlar sizi bekliyor!

Oyuncular, salınızın parçalarını aramak için denize açılacak, hepsini yenmek için bölgenizi ve ekibinizi genişletecek! Düz bir renk seçin, ardından okyanusta yüzen diğer parçalarla teknenizi güçlendirin ve rakiplerinize meydan okuyun. Hazine sandığı olmadan hiçbir deniz macerası yapılamaz!

Çeşitli ilginç görünümler elde etmek için sandıkları ve madeni paraları toplayın.

Oyuncular silahlı adamlarla dolu bir sal sürecek ve suyun içinden geçerek salın daha küçük bir alanında rakipler bulacaklar. Geminizin boyutunu artırmak için oyuncu rakiplerle savaşmalıdır. Denizde, salın mürettebatına, savunma kulesine, motorlara ve diğer modifikasyonlara katılacak başka adamlar olabilir.

Şanslıysanız, bir savunma kulesi bile toplayabilirsiniz. Bundan sonra, arkadaşlarınızın da bir parçası olacak. Ayrıca savunma ve saldırı gücünüzü artırmak için ek motivasyon ve daha birçok faktör elde edebilirsiniz.

 

War of Rafts: Crazy Sea Battle v0.25.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

War of Rafts: Crazy Sea Battle Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut War of Rafts: Crazy Sea Battle ‘i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından War of Rafts: Crazy Sea Battle Mod Apk’yi indirin.
  • War of Rafts: Crazy Sea Battle mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için War of Rafts: Crazy Sea Battle Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

denizde savaşmak

War of Raft Para Hileli Mod Apk, yoğun ve şiddetli savaşlardan oluşan geniş bir denizde geçen bir battle royale oyunudur. Bu oyunda, oyuncu zaman geçtikçe daha fazla insanla daha büyük bir sal inşa etmeye çalışır.

Slither.io’ya benzer ama tek farkı burada sallar yapacak olmanız. İlk başta, gemide yalnızca bir kişinin bulunduğu küçük bir kare sal ile başlayacaksınız.

Bölgede dolaşırken, ordunuza ekleyebileceğiniz hayatta kalanlar bulacaksınız. Daha sonra, salınızın boyutunu artırmak için sizden daha az insan gücüyle başkalarıyla savaşabilirsiniz! Hayatta kalanları ve hatta başkalarına karşı size yardımcı olacak savunma kulelerini toplamayı seveceksiniz.

Suda seyahat etmeyi seveceksiniz çünkü bu, bugün tadını çıkarabileceğiniz en iyi çok oyunculu oyun. Bu, saldırı ve savunma gücünüzü artırmanıza izin veren benzersiz bir oyundur.

Destansı deniz savaşları

War of Rafts Mod Apk ile stratejik savaş ve tepkilerin tadını çıkaracaksınız. Bu battle royale oyununda denizde birçok insanı kurtararak salınızı genişletmeye ve saymaya çalışacaksınız. O zaman bugün ödüllerin için diğer arkadaşlarınla ​​savaş!

Ayrıca, diğer düşmanları hızla ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak alev makineleri ve hatta savunma kuleleri bile alabilirsiniz. Bu, diğer gerçek oyuncularla gerçek zamanlı olarak etkileşim kurmanıza yardımcı olan eğlenceli bir oyundur.

Okumak  Archery Battle 3D v1.3.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hal böyle olunca da diğer birçok oyuncuyla savaşabilmek için salınızı mümkün olduğunca büyük yapmak isteyeceksiniz. Bugün yeni bir rekor kırın ve daha eğlenceli deneyimler için salınızın rengini özelleştirin.

Kurtulanları Kurtarmak

War of Rafts Para Hileli Mod Apk’ta, sizden yardım isteyen denizde hayatta kalanları bulmanız gerekecek. Onlara yardım ederseniz, onları arkadaşlarınızın ordusunun bir parçası yapabilirsiniz. Burada dikkatinize ihtiyacı olan birçok kurtulan var. Ne kadar çok hayatta kalana yardım ederseniz o kadar çok salınıza katılacaksınız.

Daha küçük boyutlu ve daha küçük sayıdaki diğer sallarla savaşacaksınız. Bu sayede bölgenizi genişletebilir ve etrafınızdaki tüm düşmanları yenebilirsiniz. Mümkün olduğu kadar çok salı ortadan kaldırarak puanınızı ve ödüllerinizi artırın!

Bu sallar, dünyanın her yerinden gerçek oyuncular tarafından kontrol ediliyor, bu da bu oyunu oynamayı çok daha tatmin edici kılıyor.

Ayrıca kenar boyasının rengini değiştirerek salınızı özgürce özelleştirebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok renk var. Mavi, kırmızı, sarı, turuncu ve daha fazlası olabilir. Bu, arkadaşlarınızın evini bugün diğerlerinden ayırt etmenizi kolaylaştıracaktır.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top