Home » War Robots Multiplayer Battles v7.4.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

War Robots Multiplayer Battles v7.4.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

War Robots Para Hileli Mod Apk Son Sürüm sınırsız para 2021 indirmek mi istiyorsunuz. En iyi yazıya ulaştınız.

War Robots, şimdiye kadarki en güçlü ve en ölümcül robotlarla savaşacağınız aksiyon dolu bir üçüncü şahıs video oyunudur.

Bu devasa makineler (robotlar) ile diğer oyunculara karşı çevrimiçi savaşlar yapın, rakibinizi yenmek için çeşitli silahlar kullanın, size en uygun haritalar arasından seçim yapın ve ekibinizi diğerlerine karşı zaferi tamamlamaya yönlendirin.

Unutulmamalıdır ki War Robots yüksek kaliteli 3D grafiklere sahip, ses efektleri ve yıkım detaylarında gerçekçilik inanılmaz. Kontroller herhangi bir dokunmatik ekrana göre ayarlanabilir ve piyasadaki tüm akıllı telefonlar ve masalarla uyumludur.

Dolayısıyla, aksiyon ve stratejiyi birleştiren ve çevrimiçi olarak diğer kullanıcılarla rekabet edebileceğiniz çok oyunculu bir uygulama arıyorsanız, War Robots sizin için iyi bir seçimdir.

War robots mod apk ile 6v6 gerçek zamanlı takım savaşları ile aksiyon dolu çok oyunculu bir uygulamaya sahip olacaksınız.Metal savaşçıların saflarına katılın.

Düşman robotlarını yok edin, tüm sinyalleri toplayın ve savaş robotunuzun savaş gücünü, hızını ve dayanıklılığını artırmak için silahlarınızı yükseltin. Her haritada kendinizi test edin ve her oyunu kazanmak için farklı stratejiler ve taktikler kullanın.

 

War Robots Multiplayer Battles v7.4.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

 • War Robots Multiplayer Battles Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
 • War Robots Multiplayer Battles APK dosyasını indirin.
 • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
 • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
 • Uygulama yüklenecek!

Savaş Robotlarının En İyi Özellikleri APK

Play Store’da yaklaşık 4 milyon indirilme ve YouTube’da büyük bir takipçi kitlesi ile War Robots, çağın en başarılı mobil oyunlarından biridir.

Okumak  Ball Blast v1.62 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Tüm mobil oyunlar gibi, oyunun tadını sonuna kadar çıkarmak için yeni botları yükseltmek ve kilidini açmak için biraz para harcamanız bekleniyor ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.

Birlikte çalışın veya tek başınıza hareket edin, bu Android’deki birinci sınıf PVP çok oyunculu oyun olan War Robots.

War Robots’taki tüm robotların kilidini aç

War Robots Para Hileli Mod Apk’ta her biri benzersiz ve birbirinden farklı olacak şekilde tasarlanmış 50’den fazla robot var. 10’dan az olan acemi botlardan size uygun oyun stilini seçmeniz gerekir.

Silahla yakın ve kişisel mi? Sırtında devasa bir top varken uzun menzilli hasar mı? Sizin için doğru ayarı bulmak biraz deneme yanılma gerektirir.

Botlarınızı özelleştirin

War Robots’un eğlencesinin çoğu, cihazınızı özelleştirmekten geliyor. Görünümünüzü değiştirmenin yanı sıra renkleri, sprey boyaları ve diğer çıkartmaları kullanarak silahınızın donanımını da değiştirebilirsiniz.

Farklı robotlar, kısa ve uzun menzili seçmenize veya kısa menzilli bir toplam yük seçmenize izin veren farklı silah yuvalarına sahiptir. Farklı modüller de vardır (jet paketleri, hız artışları ve daha fazlası gibi).

Çoklu eğlence

War Robots dünyası, arkadaşlarınızla veya klan arkadaşlarınızla daha eğlenceli. Arkadaşlarınızla takım kurmak sadece eğlenceli olmakla kalmayacak, aynı zamanda başka bir 6 kişilik (robot) takımı yenmeye gelince taktikler hakkında da konuşabileceksiniz!

Arkadaşınızla bir klan kurun ve birlikte oynadığınızda görevleri tamamlayın, botlarınız için yeni özelliklerin kilidini açın ve cephaneliklerini yükseltebilmeleri için herkesin kaynaklarını artırın.

Strateji ve eylem

Savaşlar aksiyon dolu olsa da oyun sizin ve takım arkadaşlarınızın stratejik başarısına da bağlı. Pek çok rakibin yakınlarda konut inşa ederek çok fazla hasar verdiğini fark ettiniz mi?

Darbe almak için bazı tank botlarına ihtiyacınız olacak veya size ulaşmadan onları yok etmek için uzun menzilli hasar için cephaneliğinizi değiştireceksiniz.

Okumak  Merge Monsters v1.4.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Mevcut botların çoğunun artıları ve eksileri hakkında çevrimiçi olarak sunulan çeşitli farklı kılavuzlar vardır. Unutmayın ki bu mod apk’yı indirmeden hepsini açmak için gerçek para harcamanız gerekecek.

Savaş Robotları Mod APK’sında önemli şeyler

War Robots’ta 50’den fazla robottan oluşan bir havuzdan dövüşçünüzü seçebilirsiniz. Robotların kendilerine has güçleri ve tarzları vardır, buna göre seçim yapmalısınız.

 • Arzularınıza göre düşmanlarınıza saldırabilir ve onları yok edebilirsiniz. Ve maksimum seviyeye gidin.
 • Her robot kendi isteğinize göre özelleştirilebilir. İstediğiniz botu seçip en sevdiğiniz silahla eşleştirebilirsiniz.
 • Devasa roketler, toplar ve büyük silahlar dahil olmak üzere çok çeşitli silahları seçmenin bir yolu var.
 • Diğer oyuncularla işbirliği yapabilir ve onlarla savaşa girebilirsiniz.
 • Takım olmak istemiyorsanız ve güvenilir bir ortak bulamıyorsanız solo da oynayabilirsiniz.
 • War Robots düzenli olarak güncellenir, böylece zaman geçtikçe daha çok eğlenebilirsiniz. Robot Savaşları Çok Oyunculu Savaşlar Hileli apk (Sınırsız Para).

War Robots Para Hileli Mod Apk’u oynamak çok basittir. Oyunun kontrolü çok kolay. Bu nedenle, herkes bu Savaş Robotları oyununu oynayabilir. Savaş Robotları Her Şey Sınırsız

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top