Home » WarFriends v4.6.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

WarFriends v4.6.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Merhaba, WarFriends Para Hileli Mod Apk oyun oyuncusu En yeni War Friends PvP Shooter Game Mod Apk (v4.5.5) + (MOD, Sınırsız Cephane, Kilitsiz) indirmek istiyorsanız doğru sayfaya geldiğiniz için tebrikler.

Bu sayfada War Friends Android oyununun özelliğinin ne olduğunu ve War Friends’i kolayca indirebilmeniz için İndirmek için En Hızlı Bağlantıya Tıklamanızı sağlayacak Mod Apk sürümünü öğreneceğiz.

WarFriends Mod Apk’nin özelliği nedir?

WarFriends, görseller, dokunmatik kontroller ve aksiyonların yanı sıra savaşlarda çevrimiçi doymuş PvP yakın dövüş ile sadece beceri tabanlı bir atış sporu olabilir. Son derece etkili silahlar toplayın, bir ordu kurun ve savaşa gidin.

Bu eğlenceye kendinizi kaptırın ve sonunda gelmiş geçmiş en cesur meraklı olun! Ezici bir askeri seviyede yükselin Durdurulamaz bir ordu oluşturmak için piyadeler, keskin nişancılar, robotlar, robotlar, tanklar ve çok daha fazlasını toplayın.

Müsabakaları yürütmek için birliklerinizi PvP savaşının sıcaklığında donatın; Onları tankla tek tek nişan al, burası gerçekten bir savaş alanı ve ayrıca karar senin değil.

Her hafta bir MOBA ARENA KAHRAMANI olun, bu arenanın portalları bile mevcuttur, böylece sıralamadan bağımsız olarak yeteneklerinizi diğerlerine karşı eşit maçlarda test edebilirsiniz. Kupaları toplayın, beceriye dayalı PvP düellolarında oyuncularla savaşın, stadyum kılavuzlarını denemeye karar verin ve zafer kazanın.

 

WarFriends v4.6.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Yükleme Rehberi

Unutmayın: Bu MOD’u kurmak için bazı basit adımlar. Bilmiyorsanız takip edin.

  • İndirme sayfasından WarFriends MOD APK’sını indirin.
  • Dosya yöneticisini açın ve indirme klasörünüze gidin.
  • İndirilen apk dosyasına dokunun.
  • Bu ilk kez yapıyorsanız, Bilinmeyen Kaynak Yükleme iznini etkinleştirin. Aksi takdirde, bu adımı görmezden gelin.
  • Şimdi yükle düğmesine basın ve bitmesine izin verin.
  • Şimdi yüklü uygulamayı açın ve uygulamanın özelliklerinden yararlanmak için gerekli izinlere izin verin.
  • Sınırsız premium özelliklerin keyfini çıkarın.

 

Okumak  Mr Autofire v1.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Sıralamalı PvP maçlarında kişisel olarak sizinle birlikte direnmeleri için arkadaşlarınızı bir araya getirerek zafer için takım olun. Bu skor tablolarının zirvesine çıkmak için kavga edin. Sıralamaların, ittifakların ihtişamını toplayın ve ayrıca gerçek dostluklar kurun.

İNANILMAZ ATEŞ GÜCÜNÜ KEŞFEDİN Tabancalardan keskin nişancı tüfeklerine, pompalı tüfeklere ve tanksavar bazukalara kadar tüm silah cephaneliğini toplayın.

Her silah türünde ustalaşın ve sonunda savaş alanlarında bir nişancı olun! En son War friends Para Hileli Mod Apk bilgileriyle güncel kalın: http://www.facebook.com/warfriendsgame. Kritik tüketici bilgileri.

Bu program, EA kullanıcı sözleşmesinin kabul edilmesini teşvik eder. E bir Gizlilik ve Çerez Planı kullanır Reklamlardan oluşur. Alternatif reklamlar ve analiz mühendisliği sunarak bilgi toplar (gerçekler için Gizlilik ve Çerez Planını ziyaret edin).

Savaş Arkadaşları Mod Apk Sınırsız Altın

WarFriends Para Hileli Mod Apk(MOD, Cephane // Kilitsiz) – Kendinizi çatışmalar ve savaşlarla dolu bir dünyaya bırakın. Maçta yeteneklerinizi ölçecek ve yeteneklerinizi dünyanın her yerinden oyunculara karşı güreşebileceksiniz. Para kazanın ve yalnızca sizi savunmakla kalmayan, aynı zamanda düşmanın hak edilmiş bir şekilde reddedilmesini sağlayan ekipman satın alın.

Savaş uçakları ve dahası WarFriends’de sizleri bekliyor! Çatışmaları fethetmeyi sevenler için mükemmel efektlere sahip resimler ve düşünceli ve düşünceli rehberlik size herhangi bir sorun çıkarmaz.

War Friends PvP Shooter Mod Apk’nın İnanılmaz Yeni Özellikleri

Çevrimiçi olarak kalıcı bir bağlantı alır (topluluk oranlarından yararlanılabilir). Medyaya ve web sitelerine doğrudan bağlantılar, bir izleyici çekmek için tasarlanmıştır. Oyuncuları Facebook bildirimleri aracılığıyla hareket ettirelim. Tam tercihleri ​​​​göstermeyi devre dışı bırakmak için.

Yazılım, Oyun Başlıklarında Google Engage’i kullanır. Maç 20 oyununu sizinle paylaşmak istemiyorsanız, kurulumdan önce oyun oynamak için Google’dan çıkış yapın.

Okumak  Bed Wars v1.3.1.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

İndirildi ve hoş geldiniz, hayal gücünüze hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz! Bu maç içerisinde kullanıcılarla mücadele konusunda uzmanlaşmış bir grup üretiyorsunuz, mücadeleniz yerden olacak ve tamamen ücretsiz ve ayrıca çevre, ateşli silahlar gibi silah türlerini de bulabilirsiniz.

Düşmanları önceden yok edin! Bir kışlada gözlerini İncil’den uzağa açmanın yanı sıra, düşmanları önceden yenmen gerektiği açık!

Rakiplerinizin tümü, dünya çapında kişisel olarak önünüzde silahları olan kullanıcılardı ve bu aynı zamanda kişisel düzeyde veya doğrulukta ve kişisel gücünüzde muhtemelen bariz bir başarı sağlayacak olan özel rakibinizdir!

Çevrimiçi kumar hayranıysanız, o zaman emin olun, iyi savaş dostları farkındalığınızı çekecek ve genellikle onu indirmekten pişman olmayacaksınız!

Apk sport of War iyi arkadaşlar, HD görseller, olağanüstü çarpıcı ses, stratejik savaş, kolay ve içgüdüsel dokunmatik kontrollere sahip savaş konsolu, birlik hayranları ve istenen yerlerde kullanım için savaş kartları gibi birkaç özellik içerir.

satın almak ve kilidini açmak, insanlara karşı çok oyunculu savaşlara katılmak, gerçek çatışmalar, dünyanın her yerindeki netizenlerle çevrimiçi, tanklar ve tanklar gibi savaş araçlarını kullanarak, harika tasarım, bağımlılık yapan bir oyun!

Bu oyunun grafiklerinin yanı sıra ön izlemesine de göz atabilirsiniz tabii ki sporun en son sürümünü tüm modları ve bilgileri ile sunuculara indirmek isterseniz.

 

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top