Home » Wildscapes v2.2.8 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Wildscapes v2.2.8 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hayvanları sever misin? Eğer öyleyse, Wildscapes Para Hileli Mod Apk zevk almanız için mükemmel bir oyundur. Devasa oyuncuları cezbeden battle royale oyunları dünyasında, bu oyun kendine has bir çekirdek yaratıyor.

Oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Android cihazlarda indirilebilir. Harika grafikler ve ilginç oynanışla, çoğu kişi bunun en iyi gelecek oyunlardan biri olduğuna inanıyor. Oyuna detaylı bir göz atın!

Oynamak

Bu muhteşem oyunda birey, yüzlerce hayvanın barınacağı hayalindeki hayvanat bahçesini yaratmak zorunda kalacak. Ancak, bu yeri yaratmak için, bu yeri inşa etmeye yardımcı olacak oyun içi öğeleri almasını sağlayacak renkli bulmacaları çözmesi gerekecek.

Ancak, bir hayvanat bahçesi inşa etmek yeterli değil! Burada farklı hayvanları barındıracak geniş muhafazalar inşa eden oyuncu, bu hayvanat bahçesi insanı veya dikkatli bir ziyaretçi yapmalıdır. Bunu yapmak için bir kişinin çeşmeler, oyun alanları, dinlenme yerleri, kafeler ve daha fazlasını yapması gerekir. Bütün bunlar ziyaretçileri çekmeye ve hayvanat bahçesini popüler hale getirmeye yardımcı olacak.

öğrenme tarafı

Ayrıca, bir hayvanat bahçesi inşa ederken, insanlar dünya çapında en iyi hayvanat bahçesini yaratmaya yardımcı olacak küresel olarak var olan farklı hayvan türleri hakkında bilgi edineceklerdir. Hayvanlar hakkındaki bu bilgi, onu yetişkinler kadar çocuklar için de ideal bir oyun haline getiriyor.

Bu oyun oynamak ücretsiz olsa da oyun içerisinde oyuncunun gerçek para ile satın alabileceği şeyler var. Oyuncunun umurunda olmayan bir şeyse, kısıtlama menüsünden satın alma seçeneğini kapatabilirsiniz. Veya oyun hesabınızda sınırsız sayıda elmas almak için bu modu kullanabilirsiniz.

 

Wildscapes v2.2.8 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Wildscapes Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Wildscapes Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Bullet Echo v4.0.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Wildscapes Para Hileli Mod Apk oyun özellikleri

Her şeyden önce, hayvanat bahçelerini eski haline getirmek için üçüncü seviye maçı yenmesi gerekecek. Bunu yapmak için tek gereken, görevi tamamlamak ve onlar için ödüller almak için meyve ve meyve suyu öğelerini eşleştirmek.

Ardından, Wildscapes Para Hileli Mod Apk’nın başlangıcında oyunculara yalnızca sınırlı alan sunulur. Bu nedenle, onlar için uygun bir yaşam alanı inşa ettikten sonra, yeni hayvanları hayvanat bahçesine kabul etmek için daha fazla alan açılması gerekecektir.

Her hayvanat bahçesini farklı kılan ve ne kadar iyi göründüğü, oyuncunun yeteneğinin hayal gücüne ve yaratılmasına bağlı olan tüm oyuncular için özelleştirme mevcuttur. Ayrıca oyun, oyuncuların her hayvanat bahçesini bu oyunda dünya çapında mevcut olan birçok benzersiz eşya ile dekore etmelerine izin verir.

Ayrıca, oyun deneyimini geliştirmeye yardımcı olan her hayvan için özel güçlendiriciler vardır. Ayrıca, bütün bir hayvan ailesine sahip olmak, i9n’in bu oyunda ilerlemesine yardımcı olacak ekstra miktarda ödül kazanmanıza yardımcı olacaktır. Son olarak, hayvanat bahçesi ziyaretçilerine kendi istek ve ihtiyaçları konusunda yardımcı olarak tamamlanabilecek görevler olacaktır.

Bunlar, bu oyunun özel özelliklerinden bazılarıdır. Oynadıkça, bu şeyleri ve daha fazlasını öğrenecek ve her aşamada harika bir hayvanat bahçesi inşa etmeye yardımcı olacak büyük bir ödül alma prosedürlerini anlayacaktır.

Yani, Wildscapes Para Hileli Mod Apk’in keyfini cep telefonunuzda çıkarmak için indirme düğmesine tıklamanız ve oyunu cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Android cihazlarda oynayabilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top