Home » World War Heroes: WW2 FPS v1.28.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

World War Heroes: WW2 FPS v1.28.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

World War Heroes Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Altın/Kredi) son versiyonumuz ile oyunu kesinlikle kazanacaksınız. Oyun hesabınıza Sınırsız Altın, Sınırsız Para, Sınırsız Kredi ve Sınırsız XP eklemek için web sitemizden ücretsiz .apk mod dosyasını edinin

Sınırsız Kredi

Krediler, oyundaki ana para birimlerinden biridir. Savaşları kazanarak onları elde edebilirsiniz. PPS hafif makineli tüfek gibi bir sürü silah satın almak için kullanabilirsiniz. Oyun hesabınızda sınırsız kredi almak için World War Heroes Mod Apk uygulamasını kullanın.

Oyun hakkında

World War Heroes Para Hileli Mod Apk, en iyi modern mobil oyunlardan biridir. PS 4 veya 5 video oyunlarının hayranıysanız, bu sizin oyununuz.

iOS ve Android telefonlar için en iyi dövüş ve aksiyon oyunudur. Harika grafiklere, video kalitesine, seslere sahiptir ve hatta çevrimiçi veya arkadaşlarla oynama imkanı sunar. Bu çok oyunculu bir oyundur ve tek başına, gruplar halinde ve hatta hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak arkadaşlarla oynanabilir.

Hem gençlerin hem de eski nesillerin oynayabileceği çok güzel bir oyundur. Henüz ergenlik çağına ulaşan küçük çocuklar, duygusal olarak üzerinizde kötü bir izlenim bırakabilecekleri için bu tür oyunları çok sık oynamamalıdırlar.

Sınırsız kredi, sınırsız para, sınırsız DP ve sınırsız altın almak için World War Heroes Para Hileli Mod Apk’yı indirebilirsiniz.

 

World War Heroes: WW2 FPS v1.28.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

 • World War Heroes: WW2 FPS Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
 • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın World War Heroes: WW2 FPS Para Hileli Mod Apk.
 • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
 • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
 • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Hills of Steel v3.7.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dünya Savaşı Kahramanları Özellikleri:

 • Sınırsız Kredi
 • sınırsız para
 • Sınırsız XP
 • sınırsız altın
 • Kurulumu ve kullanımı kolay
 • İndirmesi ücretsiz
 • World War Heroes Para Hileli Mod Apk tüm Android sürümlerinde çalışır
 • Yasaklama önleme sistemi
 • Cihazınızı rootlamanıza gerek yok

Oynamak

Oyunu öğrendikten sonra bu oyunu oynaması çok basit. İlk başta çok zor olabilir ve çok fazla kontrolünüz olabilir, ancak bir profesyonel olup kazanmak için oynamaya başlamanız sadece bir zaman meselesidir. Clash of Kings’te yapmanız gerekenlerle aynı.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 7 harita var. En iyi haritanızı seçin ve arkadaşlarınızla veya çevrimiçi olarak insanlarla oynayın ve en iyi oyun deneyimine sahip olun. Dünya Savaşı Kahramanları, sizi tarihinize yaklaştıracak tek oyundur çünkü bu oyun II. Dünya Savaşı’nın gerçek mekanlarından esinlenmiştir.

Solo veya çok oyunculu oynayabilirsiniz. Harita türünü seçin ve bu oyunu oynayın. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok geniş bir silah yelpazesine sahiptir. Ve arka plan dünya savaşı olduğu için, silahlar da aynı zaman dilimine ait ve bu da oyunu daha gerçekçi ve ilginç kılıyor.

Silahları, bıçakları ve hatta tankları içeren bir silah yelpazesine sahiptir. Farklı yerleştirme seçenekleri de vardır. Diğer takımın karargahına bomba yerleştirmek için savaş ve dövüş seçeneğini seçebilir veya tek başınıza oynayabilir ve belirli bir süre öldürmeye devam edebilirsiniz, ne kadar çok öldürürseniz kazanırsınız!

Oyun özellikleri

Oyun, sizi ücretli sürümü oynamaya zorlayacak ücretsiz alan adından keşfedilecek çeşitli özelliklere sahiptir.

Özel Özellikler:

Savaş alanında oynayacağınız için oyun alanına yanınıza alabileceğiniz sağlık görevlileri, keskin nişancılar vb. özel karakterleri satın alabilirsiniz.

Bu karakterler size yardımcı olacak ve oyunda size üstünlük sağlayacaktır.

Silahlar:

Oyun çok geniş bir silah yelpazesi sunuyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz 15’ten fazla güçlü silah var. Bıçaklar, tüfekler, tanklar, av tüfeği vb. arasından seçim yapabilirsiniz.

Okumak  Top War: Battle Game v1.214.2 Para Hileli Mod Apk Indir

Seviyeleri temizlerken silahların kilidini açıyorsunuz, ancak arkadaşlarınız arasında parlamak, bir izlenim bırakmak ve en iyi oyuncu olmak istiyorsanız onları satın alabilirsiniz. World War Heroes MOD apk ile tüm silahların kilidini açın.

askerler:

Bu oyunun benzersizliği, her karakterin farklı bir rolü olmasıdır. Hepsi özel ve eşit derecede önemlidir. Her askerin görevi farklıdır.

Ayrıca mürettebatınızın zırhını da seçebilirsiniz. Her kalkanın kendi uzmanlığı ve farklı olumlu özellikleri vardır.

Oyun fonksiyonları

Nasıl devam edeceğinizi ve World War Heroes Para Hileli Mod Apk’u nasıl oynayacağınızı anladığınızda, bir sonraki adımı ve stratejik durumunu anlamak çok kolay hale geliyor. O zaman sadece kazanmak için oynayacaksın ve asıl eğlence o zaman başlayacak.

Özel mülklerin işlevselliğini anlamaya başlayın ve ardından bu özel mülkleri yalnızca size yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda sizi galibiyet serisine yaklaştıracak ve kazanmanıza yardımcı olacak şekilde kullanmak için stratejiler geliştirin.

Oyunda gördüğünüz tüm silahları, tankları, el bombalarını, bıçakları, her şeyi ve her şeyi kullanın. Ne kadar çok hile kullanırsanız, oyuna o kadar iyi girersiniz ve sonunda bir gün kazanırsınız.

Konumları ve haritaları kaydedin, çünkü haritada nerede olduğunuzu ve silahlarınızı yeniden yüklemek veya tank bulmak için nereye gitmek istediğinizi anlamak kolay olacaktır.

Bu küçük numaralar size hız ve çeviklik kazandıracak, oyunu kazanmanıza ve oyun tekniklerinizle herkesi etkilemenize yardımcı olacak. Aşağıdaki butondan World War Heroes mod APK’sini indirin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top