Home » Zombero: Archero Hero Shooter v1.12.6 Sınırsız Para Hileli İndir Mod Apk

Zombero: Archero Hero Shooter v1.12.6 Sınırsız Para Hileli İndir Mod Apk

Zombero: Archero Hero Shooter Para Hileli Mod Apk mobil oyununa hoş geldiniz. Bu en son aksiyon oyunu. Bu oyun Alda Games tarafından yapılmıştır. Cihazlarınız Android 4.4 ve sonraki sürümleri çalıştırıyor olmalıdır.

Şu anda, bu oyunun Google Play’de 1.000.000’den fazla indirme ve yüklemesi var. Oyuncular bu oyuna katıldıklarında heyecanlandılar. Şimdi bu oyunu bizimle keşfedelim. Android için MOD APK Free ile Zombero: Archero Hero Shooter’ın keyfini çıkarmayı unutmayın Haydi başlayalım!

Zombero: Archero Hero Shooterr – oyuncunun ana karakterin çiftliğinden şehre taşınmasına yardım etmesi gereken zombi temalı arcade eylemi. Kahraman, bir zombi kıyametinin ortasında çiftliğinden yolculuğuna başlar.

İlk başta, karakter sadece yürüyen bir ölüyle karşılaşacak ve onu düzeltmek kolay olmayacak. Yavaş yavaş, seviyeler daha hızlı hareket eden ve zehir atan yeni mutant türleri olacak.

Onlarla uğraşmak, sadece oyuncunun iyi bir tepki vermesine değil, aynı zamanda kahraman için çeşitli ekipman ve silahlara da yardımcı olacaktır.

 

Zombero: Archero Hero Shooter v1.12.6 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Zombero: Archero Hero Shooter’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Zombero: Archero Hero Shooter oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

 

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Zumbiru: Archiro Kahraman Nişancı

Zombero: Archero Hero Shooter Para Hileli Mod Apk , en sevdiğiniz şeyleri tek bir oyunda getiriyor – popüler hayatta kalma, koşucu ve zombi araba ateşi oyunu! Sizi yemeye çalışan zombileri biçerken, kıyametin yok ettiği dünyada karakterinize rehberlik edeceksiniz.

Okumak  Tacticool - 5v5 shooter v1.40.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Her tur sadece özel ekipman ve becerilerinizle başlar, ancak hızla seviye atladıkça harika yeni becerilerin ve becerilerin kilidini açacaksınız.

Benzersiz, rastgele oluşturulmuş beceri setleri, her vuruşun farklı olduğu anlamına gelir, ancak her zaman aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç tane vardır – birden fazla cephane, ateş topu, delici veya zıplayan cephane mi tercih edersiniz?

Eski okul nişancı oyunlarından ilham alan oyunda kahramanınız kaçıp saldırırken, her savaş son derece yoğundur.

Zombero Archero Hero Shooter hakkında bazı bilgiler

Yukarıda gösterdiğim gibi, bu kötü yapılandırılmış telefonlar için uygun mükemmel güzel bir oyun. Oyunu Android telefonumda denedim. İyi oyna. Oyun çok güzel. Aşağıda küçük bir bilgi, beğendiyseniz okuyabilirsiniz.

Oyun hafiftir, işletim sistemi gerektirmez ancak çok ilginç bir rol yapma stiline sahiptir. Bu oyunu eleştirecek bir şey yok: v. Daha önce Android telefonlarda denediniz, gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. Herkesin keyifli bir deneyim yaşayacağını umuyoruz.

Oyunun yeni bir sürümü çıktığında, herhangi bir şey görmezseniz güncellemeyi kendinize hatırlatabilirsiniz. Çok maç yönetmem gerektiği için her şeyi hatırlayamıyorum. Umarım bu sorunla bana yardımcı olabilirsiniz.

Bir şey sorarsanız, yorum bölümünün altına kendinize bir isim bırakın, böylece mümkünse herkesin birlikte oynayabilmesi için en kısa sürede gözden geçirebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Neden Zombero: Archero Hero Shooter APK MOD’a ihtiyacımız var?

Yukarıda belirtildiği gibi, cihaz uyumsuzluğu veya ulusal kısıtlamalar nedeniyle Zombero: Archero Hero Shooter’ı Google Play Store’dan her zaman indiremezsiniz.

Bu nedenle, Zombero: Archero Hero Shooter dosyasını com.aldagames.zombero.bullet.hell gibi güvenilir bir kaynaktan indirmek en iyi seçiminizdir.

İndirme talimatlarına geçmeden önce “Apk Mod” terimini tanımlayalım. Temel olarak Zombero: Archero Hero Shooter MOD APK, Android işletim sisteminde kullanılan Zombero: Archero Hero Shooter uygulama paketi koleksiyonudur.

Okumak  Beyblade Burst Rivals v3.6.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Zombero: Archero Hero Shooter Para Hileli Mod Apk dosyası, bu uygulamayı Google Play’de indiremeyen Android kullanıcılarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top