Home » Zombie City Dead Zombie Survival Sınırsız Para Hileli İndir- Mod Apk

Zombie City Dead Zombie Survival Sınırsız Para Hileli İndir- Mod Apk

Bugün sizlere JoyMore GAME tarafından geliştirilen Zombie City: Survival Para Hileli Mod Apk adlı tam da bu hissi yaşatacak bir oyun sunacağım. Bu, Zombie Sniper: Evil Hunter ve Death Invasion: Survival gibi daha önce birçok zombi temalı oyunu yayınlamış bir geliştiricidir.

Bu oyuna geldiğinizde, oyuncu çok sayıda göz alıcı aksiyon sahnesi ve ilgi çekici kovalamacalar yaşayacak. Oyuncular hayatları için rekabet etmek için şiddetli savaşlara girecekler.

Komplo

Zombie City: Survival Para Hileli Mod Apk istilası şu anda dünyayı yok ediyor ve insan ırkı yok olmanın eşiğinde. Tüm insan derisine bir virüs bulaşmıştır; İnsanları iğrenç zombilere dönüştürdüler. Şu anda dünyada hayatta kalabilen çok az insan var ve oyuncular zombilerle dolu bir şehirde hayatta kalan rolünü üstlenecek.

Oyuncu, bu zombinin kapladığı şehirden kaçabilmek için savaşmak zorunda kalacak. Şehirlerde önceden yerleşim vardı, bu yüzden buradaki zombilerin sayısı diğer yerlerden çok daha fazla olurdu ve bu da işleri zorlaştırıyordu. Peki oyuncular bir yaşam tarzı kazanmak için zombi kuşatmasını kırabilir mi?

Zombie City Dead Zombie Survival v2.4.6 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Zombie City Dead Zombie Survival  nasıl kurulur?

1. Zombie City Dead Zombie Survival Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Oynamak

Bu oyunda oyuncunun görevi oldukça basittir, bu da zombilerle dolu bir şehirde savaşmak ve hayatta kalmaktır. Ancak bu basitçe mümkün olmayacak çünkü hayatta kalmak istiyorsanız, oyuncunun yiyecek, su, silah gibi birçok farklı faktöre ihtiyacı olacak…

Okumak  8 Ball Pool v5.4.5 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Tüm özetler oyunculara hayatta kalma, her şeyi kaybetme konusunda yüksek yetenek verecek ve oyuncu çabuk kaybetmek. Bu şeyleri bulabilmek için, oyuncunun onları aramak için önceki insan mağazasına gitmesi gerekecek, ancak şimdi zombilerle kaplı, bu yüzden dikkatli olun.

Oyunda temel bir unsur DNA’dır ve oyuncuların zombilere dönüşmemeleri için DNA’larının kararlılığını sağlamaları gerekir. Oyuncunun DNA’sı sürekli azalacak ve belirli bir seviyeye kadar karakter artık buna dayanamayacak ve ölmek zorunda kalacaktır. Bu nedenle yemek ve su gibi ihtiyaçların yanı sıra karakterin DNA’sını tamamlayan şeyler de oyunda olmazsa olmazlardan.

Oyuncu savaşta daha formda olmak istiyorsa, lütfen çevresinden nasıl yararlanacağını öğrenin. Oyuncu çok sayıda saldırıyla karşı karşıya kaldığında, bölgede büyük hasar verebilmek için oyuncular, büyük bir patlama yapmak için çevredeki benzin tanklarını vurmalıdır. Patlama, oyuncunun etrafındaki birçok zombiyi öldürmesine yardımcı olacak.

Özellikleri

Çeşitli silahlar

Zombie City: Survival Para Hileli Mod Apk, Bu oyunda oyunculara çeşitli silahlar sağlanacak, böylece oyuncular zombilere karşı savaşabilecekler. M16, K2 ve AK 47 saldırı tüfekleri gibi popüler silahlar…hızları ve kolaylıkları nedeniyle birçok oyuncu tarafından tercih edilen silahlardır. Ayrıca keskin nişancı türünde oyuncuların düşmanları uzaktan yok etmek istedikleri zamanlarda kullanmaları için K98 gibi birçok silah bulunuyor.

kurtulan aranıyor

Bu dünyada hayatta kalan tek kişi sen değilsin ama ittifak kurabilmek ve savaşta birbirlerine destek olabilmek için onları arayan başkaları da var. Onları aramak zor olmayacak çünkü onlar da hayatta kalmaya çalışıyorlar, bu yüzden başka ihtiyaçları da arayacaklar.

Grafikler

Zombie City: Survival Para Hileli Mod Apk, günümüz oyunlarında popüler olan, oyunculara gerçek ve canlı bir his veren 3D grafik formatına sahip bir oyundur. Oyundaki renkler, oyuncuların zombi temalı bir oyunda sahip olması gereken karanlık korku tarzında yapılmıştır.
Zombie City: Survival Para Hileli Mod Apk, heyecan verici ve heyecan verici hayatta kalma deneyimleri yaşamak isteyen oyuncular için mükemmel bir oyundur.

Okumak  Sort The Color V1.1.43 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top