Home » Zombie Derby: Pixel Survival v1.0.19 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Zombie Derby: Pixel Survival v1.0.19 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Zombie Derby: Pixel Survival Para Hileli Mod Apk: Hayatta kalmak için motive misin? Gerçek erkeklerin en sevdiği iki şey vardır; Arabalar ve silahlar. Ve bu kokuşmuş zombi kıyametini değiştirmezdi.

Ne kadar uzağa gidebileceğinizi, kaç zombi öldürebileceğinizi ve gerçekten aklınızı kaybetmeden kaçıp kaçamayacağınızı görmek için arabanızın kontrolünü elinize alın.

Zombie Derby: Android için Pixel Survival, teması zombi kıyameti olan harika bir projedir. Burada, oyuncular kıyamet sonrası bir araba seçmeli ve çeşitli mayınlar ve tuzaklar şeklinde zombi sürüsünü ve diğer tehlikeleri kırmaya çalışırken ölüm yoluna gitmelidir.

Gaza dokunun ve yolunuzdaki tüm zombileri ezin. Taşımanızı tamamen kontrol etmeye çalışın, kayak atlamalarından atlayın, farklı binalara inin ve tüm tehlikeli bölümlerin üzerinden uçmaya çalışın.

Sizi mahvedebilecek farklı unsurlardan kaçının ve her denemede sonuçlarınızı iyileştirmeye çalışın. Seviye atlayın, para kazanın ve özel bir atölyeye pompalanabilen yeni arabalar satın alın.

Oyunun görsel görüntüsü, uygulamayı her başlattığınızda neşelendirecek şekilde çizilmiş tarzda tasarlanmıştır. Kağıt görüntüler ve oldukça parlak bir renk şeması, tüm bunlar birlikte oyun oturumu boyunca kullanıcılara eşlik eden hoş bir atmosfer yaratır.

Zombie Derby: Pixel Survival v1.0.19 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Zombie Derby: Pixel Survival Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra,Zombie Derby: Pixel Survival indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Zombie Derby: Pixel Survival dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

 

Okumak  Little Singham v5.12.183 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Zombie Derby’nin Özellikleri: Piksel Hayatta Kalma

 • Farklı zombi türlerini ezin ve ortadan kaldırın ve düzinelerce engeli havaya uçurun
 • Bir dondurma kamyonu, araba, araba ve hatta bir tank satın alın ve bunları silahlar ve nitro güçlendiricilerle yükseltin
 • Karlı dağlardan çöl düzlüklerine kadar farklı kampanya seviyelerini ve konumlarını keşfedin
 • Daha fazla cephane ve başarı ödülü almak için zombileri yakalamak veya tatlı araba çevirmeleri gibi görevleri tamamlayın.
 • Daha fazla hasara neden olmak için varil bombaları patlatmak

Zombi Derbisi şık APK

Zombie Derby’de: Pixel Survival Para Hileli Mod Apk 6 arabaları, sizi her biri yavaş yavaş daha fazla ganimet tutabilen nihai kaleye götürmek için hazır. Basit Redneck kamyonet ve zarif avcıdan yorucu Sledge ve düpedüz aptal hasat makinesine kadar, bu yorucu kupaları zombi hatlarına atmanın keyfini çıkaracaksınız.

Her biri son derece özelleştirilebilir, jilet tamponları, geliştirilmiş lastikler, cilalı motorlar ve daha fazla cephane, yakıt ve nitro dahil 15 yükseltme ile.

Gezilecek 5 konum, muhteşem 3D grafikler ve kanlı vücutlar ile Zombie Derby, öldürücü bir oyundur. Onlar sana ulaşmadan sen ne kadar uzağa ulaşabilirsin?

 • Sürülecek 6 katil araba
 • Keşfedilecek 5 geniş seviye
 • Son derece özelleştirilebilir araçlar
 • 3D Guri Çizimleri
 • HD cihazlarla uyumlu
 • bağımlılık yapıcı oyun

Zombie Derby: Pixel Survival, arkadaşlarınız ve ailenizle de paylaşabileceğiniz kadar size neşe verecek harika bir oyundur. Sürücü koltuğuna oturun ve pedalı metale ayarlayın.

Efsanevi Zombie Derby serisinin bir sonraki bölümü zaten burada! Kalabalık bir yarış şeridinde zombi ordularını ve sonsuz engelleri aşın.

Zombi kıyametini daha önce hiç görmediğiniz gibi yaşayın. Zombileri ortadan kaldırmak hiç bu kadar renkli, heyecan verici ve çekici olmamıştı.

Zombie Derby: Pixel Survival Para Hileli Mod Apk hiç kimseyi hayal kırıklığına uğratmadı çünkü bir zombinin bir oyunda ne kadar güç ve kargaşa elde edebileceği genellikle beklenmedik bir durumdur. Bu oyundaki zorluklar sizi kesinlikle bir kaideye oturtacak, çünkü bu oyundan sıkılmaya hiç alışma şansı vermiyor.

Okumak  Real Steel Boxing Champions v2.5.206 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Aynı zamanda hikaye tabanlı bir oyundur, bu nedenle her bir eylem oyunun geleceğini belirleyecektir. Kampanya seviyelerini tamamlayın ve bu hikayenin nereye gittiğini öğrenin. Cephaneyi saklayın ve patlayıcı varilleri patlatın, çok fazla hasar verirler.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top