Home » Zooba: Zoo Battle v3.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Zooba: Zoo Battle v3.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Zooba Para Hileli Mod Apk(Sınırsız Para/Mücevher) ile eğlence ve aksiyon dolu hayvanat bahçesi savaş oyununun tadını çıkarın. Oyun hesabınızda sınırsız sayıda mücevher ve madeni para kaynağı elde edin. Ayrıca, bu modla tüm karakterlerin kilidini açın.

Oyun hakkında

Dövüş oyunları oynamayı sever misin? Yenilikçi ve heyecan verici bir şey denemek ister misiniz? İşte size Zooba Para Hileli Mod Apk formundaki mükemmel doz. Bu oyun size aksiyon dolu bir oyunun nihai hissini verebilir. Bu oyun ve olağanüstü özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu makaleyi okuyun.

Savaş oyunları oynamak heyecan vericidir ve bu nedenle video oyunu sevenler gözlerini bu oyunlara dikmiştir. Zooba Para Hileli Mod Apk, bir hayvanat bahçesindeki benzersiz bir savaş oyunudur. Oyuncuyu her zaman diken üstünde tutacak macera dolu. Bu oyun, bu türe düşkün oyuncular için mükemmel bir aksiyon oyunu hissi verecektir. Birçok savaşta savaşabilir ve hayvanat bahçesinin kralı olmak için kazanabilirler.

MOBA veya çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası tarzında ücretsiz bir oyundur. Oyuncular bu oyunun tadını çıkarırken arkadaşlarıyla ve diğer rastgele oyuncularla çevrimiçi olarak takım kurabilirler. En zorlu düşmanlara karşı verilen savaşlarda hayatta kalmak ve takımın en iyisi olduklarını kanıtlamak zorunda kalacaklar. Bu onları hayvanat bahçesinin kralı veya aksiyon dolu oyunun galibi yapacak.

Zooba Para Hileli Mod Apk, bir dizi animasyonlu hayvan karakterinden oluşur ve oyuncunun istediği herhangi birini seçmesine izin verir. Ardından, rakiplerinize karşı savaşı kazanmak için hayvan karakterin sahip olduğu farklı becerileri uygulamanız gerekecek. Taktikleri iyi anlayan en verimli oyuncu oyunu kazanır.

 

Zooba: Zoo Battle v3.8.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

 • Zooba: Zoo Battle Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
 • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Zooba: Zoo Battle Para Hileli Mod Apk.
 • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
 • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
 • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Zooba Mod Özellikleri:

 • Sınırsız para
 • Sınırsız Mücevher
 • Tüm karakterlerin kilidini aç
 • İndirmesi ücretsiz
 • tamamen güvenli
 • Tüm Android sürümleriyle uyumlu
 • Zooba Mod APK dosyasının kurulumu çok kolaydır
 • otomatik güncelleme
 • Oyunla otomatik senkronizasyon
 • Android cihazınızı rootlamanıza gerek yok!

Oyun özellikleri

Ücretsiz Çok Oyunculu Oyun: Bu, arkadaşlarınızla ve diğer insanlarla çevrimiçi olarak keyfini çıkarabileceğiniz ücretsiz bir çok oyunculu oyundur. Bu oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve çeşitli heyecan verici özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çeşitli Savaş Alanları: Bu oyun, oyuncuların farklı arenalarda dövüşmekten zevk almalarını sağlayarak bir profesyonel gibi can sıkıntısının üstesinden gelir. Böylece, farklı manzaralar ve manzaralar ile farklı savaş alanlarında rakiplerini yenmenin tadına varılabilir.

Heyecanlı Oyun Kontrolleri: Zooba Para Hileli Mod Apk, muhteşem oyun kontrolleriyle hayvanat bahçesi savaş oyunu kalabalığında öne çıkıyor. Erişilmesi kolay olduğu için kontrollerin işlevlerini anlamak için profesyonel olmaya gerek yoktur. Hem yeni başlayanlar hem de eski oyuncular bunu zahmetsizce kullanabilir.

Birçok Ödül: Oyuncuları heyecan verici ödüllerle ödüllendiren bu oyunu kaçırmayın. Karakterlerini geliştirmek için ödüller ve fırsatlar kazanmak için seviyeler kazanmak gerekir.

Oynamak

Bu oyunda oyuncu başlangıç ​​olarak en sevdiği hayvanın karakterini almak zorundadır. Daha sonra kazanan ilan edilmesi için diğer oyuncularla savaşması ve yenmesi gerekiyor. Tüm kontrollere erişim kolaydır ve oyun yüksek kaliteli grafiklere ve ses sürücülerine sahiptir.

Okumak  KonoSuba: Fantastic Days v1.4.3 Para Hileli Mod Apk Indir

Zorlu savaşlarda hayatta kalmak ve hayvanat bahçesinin kralı olarak ortaya çıkmak için pratik teknikler uygulamak gerekiyor.

On milyondan fazla oyuncu bu oyunu zaten indirdi ve tam kapasiteyle tadını çıkarıyor. Siz de ekibe katılmak istiyorsanız, Zooba Para Hileli Mod Apk’yı indirin ve kendi hayvanat bahçesi arayışınıza başlayın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top