Home » Zula Mobile v0.23.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Zula Mobile v0.23.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Zula Mobile’a Giriş

Zula Mobile Para Hileli Mod Apk, Lokum Games’in birinci şahıs nişancı oyunudur. Birkaç maç oynadım ve onları kanlı ve heyecanlı buldum. Aynı türlerden bazılarının neye benzediğine aşinaysanız, bu oyunun tasarlanmış haritası ve savaş alanı yeni deneyiminiz olacak. Denemek zorundasınız.

FPS bağımlılarını kesinlikle tatmin edecek kanlı bir nişancı oyunu

Oynamak

Dürüst olmak gerekirse, Zula Mobile bir 3D birinci şahıs çevrimiçi oyundur. Oynadıktan sonra, birçok oyun modunda, takım arkadaşlarıyla çevrimiçi bölümün, sayısız çekici haritayla en çok odaklanılan bölüm olduğunu fark edeceksiniz.

Zula Mobile’ın ana karakter için birçok özel görevi var. Her görev, her zaman nereye gideceğiniz, ne yapacağınız, kaç düşman öldüreceğiniz gibi kısa ve ayrıntılı bir açıklama ile gelir… Bu bilgilere ve belirli oyun moduna dayanarak, düşmanla zor bir maça gireceksiniz.

Oynarken kontrol etmenin yolu da çok kolay. Ok simülasyon düğmeleri ile yukarı ve aşağı kontrol edin. Silahları değiştirmek için bir seçim alanı ve her yaklaşmanız ve hızlı bir şekilde ateş etmeniz gerektiğinde hızı değiştirmek için bir oynatma düğmesi var.

Yerleştirmeler diğer atış oyunlarından oldukça farklı olduğu için ilk süreç de biraz zor. Ama merak etmeyin 10 dakika sonra hemen alışacaksınız.

 

Zula Mobile v0.23.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir 

Zula Mobile’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Zula Mobile oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

 • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
 • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
 • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

 • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
 • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
 • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
 • Tamam ile onaylayın

Tanıdık harita ve ilginç oyun

Zula Mobile Para Hileli Mod Apk sizi 4 oyun moduna götürecek:

 • Takım Ölüm Maçı: Başka bir takıma karşı oynamak için birkaç oyuncuyla takım oluşturun. Daha fazla düşman öldüren takım kazanacak.
 • Sabotaj: Göreviniz, tüm düşmanları yok etmek için bomba yerleştirmek için makul bir strateji kullanmaktır. Tüm düşmanları öldürdüğünüzde oyun sona erer.
 • Herkes için ücretsiz: Çevrimiçi diğer oyuncular olan düşmanlarla savaşmak için çok oyunculu mod.
 • Aranıyor: Düşman NPC’lerle solo oynayın. Düşman takibinden kaçacaksınız. Zaferin sonuna kadar hayatta kalmaya çalışmalısın.
  Burada, takım savaşı en fazla harita sayısıdır. Bu aynı zamanda en popüler oyun modudur, bu nedenle üretici buna bağlı kalır. Bu oyun modunda gerçekten sevdiğim küçük bir nokta var: 1. seviyeden itibaren botlar yerine gerçek oyuncularla tanıştım.
Okumak  Monster Fishing 2021 v0.1.204 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Harita ayrıca çok zengin ve sıklıkla FPS oynayanlar için tanıdık. Her haritaya karşılık gelen farklı bir görev seti olacak. Zola haritasında her yerin kendine has özellikleri ve arazisi var.

Konuma bağlı olarak, doğrudan saldırma veya savaş engellerinde saklanma yeteneği bir avantaja sahip olacaktır. Aynı zamanda her kişinin dövüş stiline de bağlıdır.

Parti, Havuz, Çin Bahçesi, Gece Kulübü, Kargo Gemisinin karmaşık kargo limanı veya Nemrut’un boş yerleri ve eski şehir gibi kalabalık ve hareketli yerlerden dilediğinizi seçmekte özgürsünüz…

sahne ne kadar karanlıksa, O kadar çok şansın var ki, uzlaşıp cesur yetenekler sergilemek zorunda (Nimrut, çok takdir ettiğim bir manzara, gizemli, biraz vahşi ve keşfetmenizi bekleyen birçok gizli nesne var).

Zula Mobile Ekipman Departmanında Neler Var?

Karakteriniz mevcut yirmi seçenekten biri olacak. Başlangıçta sadece birkaç temel silahınız var. Daha sonra görev tamamlandığında Flashback MX1, tabancalara, Suikast Saldırı Silahları, Keskin Nişancı gibi daha fazla el bombası olacak…

Burada çoğu ağır silahlar olmak üzere yüzlerce silah var. Ayrıca sekiz bin küçük ve çeşitli aksesuar, kişiliğinizi değiştirmenize yardımcı olacak.

Tabii ki, onları açmak için kazanmanız gerekiyor!

Grafikler ve ses

Her sahnedeki derinlik ve ayrıntıya hayran kaldım. Bu çok gerçek. Ana karakterin hareket etme, silah tutma ve ileriye doğru koşma şekli de çok yürek parçalayıcı.

İnsanların bir araya toplandığı gösteri, mücadeleyi her zamankinden daha yoğun hale getiriyor. Işık efektleri, gölgeler ve kan lekeleri çok korkutucu. Bir süre oynayın, oyunun ritmine girin, duramayacaksınız.

Ses, kalbe en çok dokunan ikinci şeydir. Bu Zula Mobile Para Hileli Mod Apk çok gürültülüdür, ancak oyuncuların oyunu daha iyi hissetmesini sağlayan gürültüdür. Daha gerçekçi bir deneyim için kulaklık takmayı veya harici hoparlörler eklemeyi unutmayın.

Okumak  Tiny Landlord v1.7.9 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Koşuşturma sesiyle, sürekli silah sesleriyle ekip üyeleri birbirlerine seslendiler… Her savaş alanı bayramlar gibi sevindi. Mükemmel ses çizgisinin bu atış oyununun cazibesini oluşturan etkenlerden biri olduğu söylenebilir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top